Stratené topánky / Forgotten Shoes

Prvá obojstranná a dvojjazyčná kniha pre deti od 7 rokov.

2 JAZYKY, 1 CENA: Z jednej strany knihy je slovenská verzia, z druhej strany je anglická verzia a uprostred je nádherná mapa.

BONUS: Knihy objednané u nás sú aj s podpisom autorky.

Bombardéri sú partia detí ako každá iná. Majú svojho odvážneho vodcu Pokiho a podnikajú veľa dobrodružstiev. Lenže Poki si zrovna zavaril, a tak so sebou musí celé leto všade ťahať mladšiu sestru Rebeku. Ani to ho však nezastaví pred novou misiou – preskúmať strašidelný dom na Agátovej ulici.

EAN 978-1-9162433-0-9 Žáner Tags , , ,

11,70 16,20  s DPH

Vymazať

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

,

Počet stránok

296

Dĺžka nahrávky

2:54 hod

Väzba

brožovaná väzba

Je leto a Bombardéri plánujú kopec dobrodružstiev. Prvý krok? Konečne prehľadať polorozpadnutý dom v Agátovej ulici, ktorý všetkým naháňa strach.

Nebojácny vodca partie Poki si poriadne zavaril, a tak musí za trest so sebou všade  ťahať mladšiu sestru Rebeku. Kamaráti netušia, že práve ona ich konečne zatiahne do strašidelného domu, keď bude chcieť pomôcť tajomnej jednookej mačke.

Vo vnútri nájde partia skriňu plnú nádherných topánok. Každého z nich niektoré záhadne priťahujú. Tie najpodivnejšie veci sa však začnú diať až vo chvíli, keď si deti tieto topánky obujú…

Dobrodružný príbeh o priateľstve, odvahe a čarovných topánkach, ktoré dajú deťom silu prekonávať samých seba. Fantastické čítanie, z ktorého sa nebudete chcieť vyzuť 🙂

Monika Šimkovičová - Stratené topánky
Prezeráte si: Stratené topánky / Forgotten Shoes 11,70 16,20  s DPH
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Oslavujeme mesiac audiokníh a máme pre Vás DARČEK!

 

Stačí nám zanechať Váš e-mail a už o pár minút sa môžete s Richardom Krauzom pustiť do vyšetrovania jeho prvého prípadu v audioknihe Uzol od Dominika Dána.

Zakliknutím súhlasu začnete odoberať info o audionovinkách z našej dielne. Svoj súhlas môžete samozrejme kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko "Unsubscribe" v každom zaslanom e-maili. 

 

Zaškrtnutím políčka vyjadrujete

  1. Do e-mailovej schránky, sme Vám poslali potvrdzovací e-mail z adresy info@publixing.com.
  2. Otvorte ho, prečítajte si podmienky a ak s nimi súhlasíte potvrďte.
  3. Následne vám z ďalšieho e-mailu priletí kód na audioknihu UZOL a pravidelné informácie o audionovinkách z našej dielne. Ak nebudete mať záujem, použite odhlasovací odkaz na konci každého e-mailu.

 

Skvelé, ale chýba nám ešte jedna drobnosť.

Ďakujeme!

Tím Publixing

Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!