Autobiografie a biografie

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Audiokniha Nová šľachta - Miroslav Beblavý

  Nová šľachta

  Hodnotenie 0 z 5

  Autor ukazuje, čo všetko sa proti papalášstvu – často neúspešne – vyskúšalo a čo musíme spraviť, aby sme ho konečne porazili. Novú šľachtu na Slovensku nepotrebujeme, obzvlášť keď jej na každom kroku vypadáva slama z topánok.

 • Audiokniha Môj príbeh - Michelle Obama

  Môj príbeh

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 14,45  13,00  s DPH

  Pôsobivé a inšpiratívne osobné spomienky bývalej prvej dámy Spojených štátov amerických nás zavedú do skromných kuchýň v Iowe aj do tanečných sál Buckinghamského paláca, nevynechajú okamihy veľkého žiaľu a nezlomnej vôle.
  Môj príbej nám dá nazrieť hlboko do duše jedinečnej priekopníckej osobnosti, ktorá sa snaží žiť autenticky a investuje energiu, sily a hlas v prospech vyšších ideálov. V odvážnom a úprimnom prerozprávaní svojho príbehu nás vyzýva, aby sme sa zamysleli nad tým, kto v skutočnosti sme a kým chceme byť.

 • Audiokniha Trvalý záznam - Edward Snowden

  Trvalý záznam

  Hodnotenie 0 z 5
  14,45  s DPH

  Edward Snowden. Muž, ktorý odtajnil americký systém masového odpočúvania a sledovania verejnosti. Systém, ktorý sám pomáhal vybudovať.

 • Audiokniha Fulmaya na razcesti - Dorota Nvotova

  Fulmaya na rázcestí

  Hodnotenie 0 z 5

  Predpokladaný dátum vydania CD: November 2020

  Z Nepálu cez Moskvu až domov na Slovensko. Kto by to bol o Fulmayi povedal? Pokračovanie úspešnej prvotiny Fulmaya – príbeh hudobníčky a herečky Doroty Nvotovej a jej nepálskeho alter ega Fulmaya.

 • Audiokniha O písaní - Stephen King

  O písaní

  Hodnotenie 0 z 5

  Kniha O písaní je napriek svojmu názvu predovšetkým o živote. Prečítate si, ako sa z chlapca, ktorý musel vyrásť bez otca a dlho počítal každý cent, stal milionár.

 • Audiokniha Fulmaya - Dorota Nvotová

  Fulmaya

  Hodnotenie 0 z 5
  13,95  s DPH

  Fulmaya je nepálsky kvet lásky. Je to aj meno, ktoré dostala Dorota Nvotová na treku okolo Annapurny, i názov jej cestopisnej knihy. Nie celkom tradičnej cestopisnej knihy.

 • Michal Hvorecký číta Spamäti Naum (audiokniha)

  Hvorecký číta Spamäti a Naum

  Hodnotenie 0 z 5

  Audiokniha vznikla výberom z posledných dvoch poviedkových titulov slovenského spisovateľa a publicistu, Michala Hvoreckého.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov