Tvůrčí akt

Úžasná a velkorysá příručka, která ukazuje dráhu umělce jako cestu, po níž můžeme kráčet všichni.

Tvůrčí akt

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Formát

MP3 na stiahnutie

Jazyk

Legendární hudební producent, známý svou jedinečnou dovedností ukazovat druhým cestu ke zřídlu jejich tvořivosti, po mnohaletém úsilí předkládá čtenářům nádherně zpracovanou knihu, ve které se s námi dělí o hlubokou moudrost.

„Chtěl jsem napsat knihu o tom, jak se dělá vynikající umění. Nakonec se z toho vyklubala kniha o tom, jak prostě být.“ Rick Rubin

Řada významných hudebních producentů se proslavila osobitým zvukem, který se právem těší oblibě. Rick Rubin se proslavil něčím jiným: schopností vytvářet prostor, ve kterém se umělci nejrůznějších žánrů i stylů dokážou zaměřit na to, kým skutečně jsou a co mohou nabídnout. Pomáhá lidem překonávat očekávání, která si sami kladou, a uvádí je zpět do stavu nevinnosti, který otevírá brány překvapení. Dlouho se zamýšlel nad tím, odkud se tvořivost bere, až dospěl k názoru, že umělec se nepozná podle konkrétních děl, ale podle toho, jak přistupuje ke světu. Tvořivost má místo v životě každého z nás a každý z nás se může zasloužit o to, aby ho měla čím dál větší. Vlastně jen máloco je důležitější.

Tvůrčí akt je úžasná a velkorysá příručka, která ukazuje dráhu umělce jako cestu, po níž můžeme kráčet všichni. Poznatky získané celoživotní prací přetavuje v silný čtenářský zážitek, který nám do rukou vkládá moc prožívat chvíle – i celý život – ve znamení radosti a povznesení.

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!