Moja čínska dekáda

Autor, sinológ a tlmočník čínštiny Pavel Dvořák žije v Šanghaji, najväčšom ázijskom meste, v najľudnatejšej krajine sveta Číne, už viac ako desať rokov. Spoznal tu svoju čínsku manželku, uchytil sa ako tlmočník, sprievodca a napokon aj majiteľ cestovnej kancelárie. Nazbieral bizarné a vtipné zážitky z ciest, čínskych tovární, medzinárodných korporácií, politických rokovaní, ale aj čínsko-slovenského manželstva a rodinného života, o ktoré sa v tejto audioknihe s čitateľmi otvorene podelí.

Moja čínska dekáda
EAN N/A Žánre , Štítok

11,99 

Moja čínska dekáda – Formát: MP3 na stiahnutie
11,99  s DPH
Audiokniha Moja čínska dekáda - Pavel Dvořák

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

Dĺžka nahrávky

5:14

Formát

MP3 na stiahnutie

Pavel Dvořák nikdy netúžil precestovať svet. Túžil spoznať Čínu. Ale tak, ako ju pozná málokto! Po štúdiách na čínskej univerzite sa mal vrátiť domov, ale namiesto toho zavolal rodičom, že sa už nevráti. Z malej slovenskej dediny sa presťahoval do dvadsaťsedemmiliónového Šanghaja.

Začiatky bez zázemia, peňazí a známostí boli ťažké, ale otvorili Pavlovi dvere do života v Číne. Spoznal tu svoju čínsku manželku, uchytil sa ako tlmočník, sprievodca a napokon aj majiteľ cestovnej kancelárie. Vďaka svojej pestrej práci precestoval Čínu od severu na juh a od západu na východ. Nazbieral bizarné a vtipné zážitky z ciest, čínskych tovární, medzinárodných korporácií, politických rokovaní, ale aj čínsko-slovenského manželstva a rodinného života, o ktoré sa v tejto audioknihe s čitateľmi otvorene podelí.

Vo viac ako tridsiatich kapitolách sa rozpísal o tých najlepších zážitkoch, čo ho v Ríši stredu za tie roky stretli. Napríklad:

  • ako vyzerá život čínskych študentov a svet mládeže, ktorá v obrovskej konkurencii bojuje o miesto
  • aké to bolo spontánne sa presťahovať do takmer tridsaťmiliónového mesta
  • aké je to byť súčasťou čínskej rodiny, s čínskou manželkou a čínskou svokrou
  • o bizarných zážitkoch z tlmočení pre malé firmy, či obrovské korporácie
  • ako sa stretol s čínskym prezidentom a slávnym hercom Jackie Chanom

Audiokniha Moja čínska dekáda je osobná a úprimne napísaná. Čitateľ s autorom prežije najkrajšie, najvtipnejšie a najšokujúcejšie momenty jeho života v Číne, ako aj najťažšie a najsmutnejšie. Autor, sinológ a tlmočník čínštiny Pavel Dvořák nakoniec Čínu naozaj spoznal tak, ako ju pozná iba málokto. A vďaka tejto audioknihe ju spoznáte aj vy.

Audiokniha Moja čínska dekáda - Pavel Dvořák
Prezeráte si: Moja čínska dekáda 11,99 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností