Dušan Cinkota

Dušan Cinkota (*1970) sa narodil sa v Banskej Bystrici. Po absolvovaní VŠMU v Bratislave účinkoval v Radošinskom naivnom divadle. Neskôr sa stal členom Činohry SND. V roku 1995 získal cenu Litfondu za najlepší mužský herecký výkon roka v hre Alergia. Ako hosť účinkoval v hlavnej úlohe vo viacerých muzikáloch na Novej scéne – Pokrvní bratia, Cigáni idú do neba, Cyrano z predmestia, či Hamlet. Vďaka svojmu charakteristickému hlasovému prejavu prepožičal svoj hlas mnohým postavám v dabingu. V roku 2000 dostal Cenu Litfondu za najlepší dabing Toma Hanksa.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

 • Audiokniha Lovci mamutov a tí druhí - Pavel Dvořák

  Lovci mamutov a tí druhí

  12,95  s DPH

  Audiokniha pre mladých čitateľov, kde autor na základe nových paleontologických objavov vyrozprával históriu Slovenska v praveku.

 • Monika Šimkovičová - Stratené topánky

  Stratené topánky / Forgotten Shoes

  Zľava! 11,70 25,20  s DPH

  Prvá obojstranná a dvojjazyčná kniha pre deti od 7 rokov.

  2 JAZYKY, 1 CENA: Z jednej strany knihy je slovenská verzia, z druhej strany je anglická verzia a uprostred je nádherná mapa.

  BONUS: Knihy objednané u nás sú aj s podpisom autorky.

  Bombardéri sú partia detí ako každá iná. Majú svojho odvážneho vodcu Pokiho a podnikajú veľa dobrodružstiev. Lenže Poki si zrovna zavaril, a tak so sebou musí celé leto všade ťahať mladšiu sestru Rebeku. Ani to ho však nezastaví pred novou misiou – preskúmať strašidelný dom na Agátovej ulici.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky