Stratené topánky – balíček

Pre deti aj dospelých

Kniha + audiokniha a nálepky ZADARMO

2 JAZYKY, 1 CENA: Z jednej strany knihy je slovenská verzia, z druhej strany je anglická verzia a uprostred je nádherná mapa.

Bombardéri sú partia detí ako každá iná. Majú svojho odvážneho vodcu Pokiho a podnikajú veľa dobrodružstiev. Lenže Poki si zrovna zavaril, a tak so sebou musí celé leto všade ťahať mladšiu sestru Rebeku. Ani to ho však nezastaví pred novou misiou – preskúmať strašidelný dom na Agátovej ulici.

Zľava!

27,00  s DPH 17,90  s DPH

Original price was: 27,00 €.Current price is: 17,90 €. s DPH

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Autor

Interpret

Jazyk

,

Počet stránok

296

Dĺžka nahrávky

2:54 hod

Väzba

brožovaná väzba

Pulpa na popolnici

Je leto a Bombardéri plánujú kopec dobrodružstiev. Prvý krok? Konečne prehľadať polorozpadnutý dom v Agátovej ulici, ktorý všetkým naháňa strach.

Nebojácny vodca partie Poki si poriadne zavaril, a tak musí za trest so sebou všade  ťahať mladšiu sestru Rebeku. Kamaráti netušia, že práve ona ich konečne zatiahne do strašidelného domu, keď bude chcieť pomôcť tajomnej jednookej mačke.

Vo vnútri nájde partia skriňu plnú nádherných topánok. Každého z nich niektoré záhadne priťahujú. Tie najpodivnejšie veci sa však začnú diať až vo chvíli, keď si deti tieto topánky obujú…

Dobrodružný príbeh o priateľstve, odvahe a čarovných topánkach, ktoré dajú deťom silu prekonávať samých seba. Fantastické čítanie, z ktorého sa nebudete chcieť vyzuť 🙂

Slovenská verzia

Anglická verzia

Monika Šimkovičová - Stratené topánky
Prezeráte si: Stratené topánky – balíček 27,00  s DPH 17,90  s DPH
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!