Umění rychlejšího běhu

Umění rychlejšího běhu představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu.

EAN PBXBO-170009 Žáner Tags ,

6,90 11,61  s DPH

Vymazať

Ďalšie informácie

Autor

,

Jazyk

Počet stránok

194

Väzba

brožovaná väzba

Každý běžec vám může říci, že tento sport není jen o tom, jak den za dnem urazit více kilometrů. Běžci mají vášeň, odhodlání a touhu běžet rychleji, déle a dál. Umění rychlejšího běhu nabízí nový přístup k běhu, dosahování cílů a překovávání osobních rekordů.

Ať už jste staří nebo mladí, noví běžci nebo zkušení maratonci, tato příručka změní způsob, jakým běháte a výsledky, kterých dosahujete. Umění rychlejšího běhu se vymaňuje ze stereotypů, odstraňuje pochybnosti a maže vaše vlastní limity tím, že radí nejen co dělat, ale také jak to dělat.

Naučíte se, jak:

  • překonávat překážky, které vám brání v tom, abyste běželi rychleji, pohodlněji a s větším soustředěním;
  • přizpůsobit svůj tréninkový program tak, aby zdůrazňoval vývoj rychlosti, síly a vytrvalosti;
  • přepnout rychlost, dosáhnout další úrovně výkonu a předběhnout konkurenci.

V této jedinečné příručce sdílí bývalý běžec světové třídy Julian Goater své zkušenosti, postřehy a rady pro lepší, efektivnější a rychlejší běh.

Umění rychlejšího běhu ale představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu. Dovolte Julianu Goaterovi, aby vám ukázal nový způsob, jak běhat rychleji, déle a dál.

kniha-julian-goater-umeni-rychlejsiho-behu
Prezeráte si: Umění rychlejšího běhu 6,90 11,61  s DPH
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Oslavujeme mesiac audiokníh a máme pre Vás DARČEK!

 

Stačí nám zanechať Váš e-mail a už o pár minút sa môžete s Richardom Krauzom pustiť do vyšetrovania jeho prvého prípadu v audioknihe Uzol od Dominika Dána.

Zakliknutím súhlasu začnete odoberať info o audionovinkách z našej dielne. Svoj súhlas môžete samozrejme kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko "Unsubscribe" v každom zaslanom e-maili. 

 

Zaškrtnutím políčka vyjadrujete

  1. Do e-mailovej schránky, sme Vám poslali potvrdzovací e-mail z adresy info@publixing.com.
  2. Otvorte ho, prečítajte si podmienky a ak s nimi súhlasíte potvrďte.
  3. Následne vám z ďalšieho e-mailu priletí kód na audioknihu UZOL a pravidelné informácie o audionovinkách z našej dielne. Ak nebudete mať záujem, použite odhlasovací odkaz na konci každého e-mailu.

 

Skvelé, ale chýba nám ešte jedna drobnosť.

Ďakujeme!

Tím Publixing

Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!