Odovzdávanie ohňa

Odovzdávanie ohňa je snahou dostať k mužom to, čo mali prirodzene získať od svojich otcov, no z rôznych dôvodov sa to neudialo. Ponorte sa do myšlienok o vízii, disciplíne, vzťahoch, odvahe, mužnosti a nájdite si svoju vlastnú cestu.

Odovzdávanie ohňa

Od: 8,99 

Odovzdávanie ohňa – Formát: Tlačená kniha
11,99  s DPH
Odovzdávanie ohňa – Formát: E-kniha
8,99  s DPH
Odovzdávanie ohňa – Formát: MP3 na stiahnutie
11,99  s DPH

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Dĺžka nahrávky

4:25

Jazyk

Formát

E-kniha, MP3 na stiahnutie, Tlačená kniha

Odovzdávanie ohňa je snahou dostať k mužom to, čo mali prirodzene získať od svojich otcov, no z rôznych dôvodov sa to neudialo.

Jadro tejto audioknihy tvoria myšlienky, ktoré nás, napriek našej rôznorodosti, spájajú a pomáhajú nachádzať návody k tomu, kto sme a aká je naša úloha. Sme obklopení mnohými mužmi, ktorí si nedopriali dospieť a objaviť svoj zámer. Je čas s tým niečo začať robiť. Nezáleží na tom, v akom veku sa k vám dostáva tento odkaz. Oheň je vždy iný a originálny, ale zakaždým v sebe nesie obrovský potenciál. Presne s týmto nastavením sa táto audiokniha díva na mužov.

Ponorte sa do myšlienok o vízii, disciplíne, vzťahoch, odvahe, mužnosti a nájdite si svoju vlastnú cestu. Po vypočutí poslednej kapitoly vás čaká dlhé a dôležité dobrodružstvo.


Ukážka z knihy

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Prezeráte si: Odovzdávanie ohňa Od: 8,99 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností