Taktne o tráviacom trakte

Mladá nemecká lekárka Giulia Enders v tejto knihe vysvetľuje, ako fungujú črevá a aké majú súvislosti s inými orgánmi či našou celkovou pohodou. Nečakajte však nudné traktáty. Autorka o tráviacom trakte rozpráva zrozumiteľne, uvoľnene a veľmi nonšalantne.

Taktne o tráviacom trakte
EAN 5060374030992 Žáner Štítky ,

Od: 11,49 

13,45  s DPH
11,49  s DPH
Audiokniha Taktne o tráviacom trakte - Giulia Enders

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Dĺžka nahrávky

7:18 hod

Jazyk

Formát

Audiokniha na CD, MP3 na stiahnutie

Črevá zohrávajú v našom tele dôležitú úlohu, no neprávom ich podceňujeme. Mladá nemecká lekárka Giulia Enders v tejto knihe vysvetľuje, ako fungujú a aké majú súvislosti s inými orgánmi či našou celkovou pohodou.

Nečakajte však nudné traktáty. Autorka zhrnula najnovšie vedecké poznatky a ponúka ich príťažlivou formou. O tráviacom trakte rozpráva zrozumiteľne, uvoľnene a veľmi nonšalantne.

Vysvetľuje napríklad, prečo nám škvŕka v žalúdku, ako správne sedieť na záchode, čo pre nás robia črevné baktérie a veľa iných faktov, na ktoré sa často hanbíme opýtať.

Giulia Enders pôsobí na Ústave mikrobiológie na Univerzite Johanna Wolfganga Goetheho vo Frankfurte na Mohanom, venuje sa výskumu a pracuje na svojej doktorandskej práci. V roku 2012 zvíťazila vo vedeckej súťaži Science Slam vo Freiburgu.

Audiokniha Taktne o tráviacom trakte - Giulia Enders
Prezeráte si: Taktne o tráviacom trakte Od: 11,49 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!