Tiene minulosti

Z premlčanej vraždy sa stáva aktuálny prípad.

Tiene minulosti
EAN N/A Žáner Štítok

12,49 

12,49  s DPH
audiokniha-tiene-minulosti-vaclav-neuer

Ďalšie informácie

Autor

Formát

MP3 na stiahnutie

Interpret

Séria

Jazyk

Dĺžka nahrávky

10:44

Minulosť neodpúšťa. Kostrový nález na odľahlom mieste rozbehne vyšetrovanie, ktoré zavedie skupinu detektívov okolo čerstvo povýšeného komisára Petra Ledeckého ďaleko do minulosti. Iné storočie, iný režim aj iná polícia? Mohol niekto zavraždiť vraha, ktorý navyše mal byť v emigrácii? Proti prúdu času sa snažia hľadať odpovede na otázky, ktoré sa im postupne vynárajú na stole. Problémom je, že pamätníkov z čias Verejnej bezpečnosti je žalostne málo a potrebné spisy je ťažké nájsť. Ale je vôbec potrebné vyšetrovať už premlčanú vraždu?

Prednosť má a musí mať aktuálny prípad beštiálne ubodanej mladej dievčiny. Až po jeho expresnom vyriešení sa môžu detektívi znova ponoriť do minulosti. Musia sa spoliehať na kusé informácie, ale našťastie môžu využiť modernú vedu. Okrem ľudí vedia prehovoriť aj veci - starý ohmataný zápisník dávno mŕtvej ženy, zažltnuté čiernobiele fotografie a nakoniec aj historická vražedná zbraň.

Tiene minulosti sa dotknú aj živých, čo z premlčaného pomníka spraví aktuálny prípad. Lenže tým sa prekvapenia nekončia, svoje tajomstvo vydajú aj archívne dokumenty. Stará pravda o božích mlynoch dostane nový rozmer a z lovca sa stáva štvaná zver.

audiokniha-tiene-minulosti-vaclav-neuer
Prezeráte si: Tiene minulosti 12,49 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!