Popol všetkých zarovná

Detektívi Krausz a Fischer z oddelenia vrážd v Meste sa pri vyšetrovaní smrti mafiána Malého Pavúka, pobočníka Miroslava Stehlíka alias Bossa, dostanú k magnetofónovej kazete, na ktorej sa nebohý Malý Pavúk dohaduje s neznámym mužom na nejakom únose.

Popol všetkých zarovná
EAN 5060374030084 Žáner Štítky ,

Od: 9,00 

9,00  s DPH
12,95  s DPH
Dominik Dán - Popol všetkých zarovná (audiokniha)

Ďalšie informácie

Hmotnosť 110 g
Rozmery 110 × 100 × 5 mm
Autor

Interpret

Jazyk

Séria

Poradie v sérii

01

Formát

Audiokniha na CD, MP3 na stiahnutie

Naozaj neobyčajný detektívny román, teraz aj ako audiokniha!

Napísal ho človek, čo do detailov pozná policajné prostredie, podsvetie i praktiky tajných služieb. Často je však ťažké rozlíšiť, kto je kto. Detektívi Krausz a Fischer z oddelenia vrážd v Meste sa pri vyšetrovaní smrti mafiána Malého Pavúka, pobočníka Miroslava Stehlíka alias Bossa, dostanú k magnetofónovej kazete, na ktorej sa nebohý Malý Pavúk dohaduje s neznámym mužom na nejakom únose.

Neskôr za podozrivých okolností vybuchne auto policajta Róberta Eliáša. Ukazuje sa, že vedel niečo o spolupráci tajnej služby a mafie pri únose syna vysokého predstaviteľa Republiky… Keď do seba začínajú kusy skladačky zapadať, z Ministerstva príde rozkaz vyšetrovanie zastaviť.

Autor Dominik Dán tvrdí: “Všetky osoby, dej a miesto v tejto knihe sú vymyslené a akákoľvek podobnosť so skutočnými udalosťami je čisto náhodná…” A možno nie! Autor knihy Dominik Dán / 1955 / sa dvadsať rokov zaoberá vyšetrovaním zločinu. Osobné kontakty s vrahmi, lupičmi, únoscami a inou “lepšou spoločnosťou” mu umožnili pochopiť nepísané zákony podsvetia. Z bohatých skúseností čerpá pri písaní mrazivo autentických detektívnych príbehov.

Dominik Dán - Popol všetkých zarovná (audiokniha)
Prezeráte si: Popol všetkých zarovná Od: 9,00 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!