Izolovaní

KRVAVÁ POMSTA STÍHA AJ NEVINNÝCH

Preteky s časom, v ktorých ide o každú minútu, aby otec stihol zachrániť život svojej dcéry.

Izolovaní
EAN 5060374031630 Žáner Štítky ,

Od: 11,49 

13,95  s DPH
11,49  s DPH
Audiokniha Izolovaní - Sebastian Fitzek, Michael Tsokos

Ďalšie informácie

Autor

,

Interpret

Dĺžka nahrávky

8:20 hod

Jazyk

Formát

Audiokniha na CD, MP3 na stiahnutie

KRVAVÁ POMSTA STÍHA AJ NEVINNÝCH

Ilustrátorka komiksov Linda sa utiahla na ostrov Helgolandv Severnom mori, aby unikla bývalému priateľovi, ktorý ju ustavične prenasleduje. Brat jej zabezpečil útočisko v priateľovom dome, ale Linda si je zrazu istá, že tam nie je sama. Vydesená vybehne von v ústrety blížiacemu sa orkánu, ktorý odrezal ostrov od pevniny.

Na pláži objaví mŕtvolu. Mŕtvy muž má pri sebe pánsku tašku, ktorú Linda vezme so sebou. Zrazu v nej zazvoní mobil a keď ho Linda zdvihne, na druhej strane sa jej ozve Paul Herzfeld, súdny lekár a odborník na ťažké prípady. Herzfeld má pádny dôvod na tento telefonát. Pri obhliadke brutálne znetvoreného ženského tela našiel v lebke mŕtvoly meno svojej dcéry Hannah a číslo mobilu mŕtveho muža na Helgolande.

Hannah uniesli, preto Herzfeld okamžite zavolá na nájdené číslo. Linda po dlhšom váhaní preberie hovor. Zúfalý súdny lekár prehovorí mladú ženu, aby urobila obhliadku a pitvu mŕtvoly, či nenájde ďalšie indície. Preňho je cesta na ostrov pre nepriaznivé počasie nemysliteľná. Začínajú sa preteky s časom, ide o každú minútu, aby otec stihol zachrániť život svojej dcéry.

Strhujúci psychotriler je prvým spoločným dielom autora bestsellerov Sebastiana Fitzeka a súdneho znalca Michaela Tsokosa. Treba povedať, že ich spolupráca sa mimoriadne vydarila – román je od začiatku napínavý, prináša nečakané prekvapenia a zvraty a je neuveriteľne dynamický.

Už od zimomriavky naháňajúceho prológu je jasné, že pôjde do tuhého, aj keď si mnohé veci čitateľ uvedomí až dodatočne. Dvaja hlavní protagonisti, Linda a Paul, sa prejavia ako silní, vynaliezaví a bystrí ľudia, odhodlaní urobiť všetko preto, aby zastavili zvrátenú hru nebezpečného psychopata.

Audiokniha Izolovaní - Sebastian Fitzek, Michael Tsokos
Prezeráte si: Izolovaní Od: 11,49 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!