Život v Otcovej láske

Spoznajte lásku Boha Otca a nechajte si ňou premeniť srdce

Život v Otcovej láske

12,95 

12,95  s DPH

Ďalšie informácie

Autor

,

Interpret

,

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Dĺžka nahrávky

9:15

Preklad

Zuzana Vengliková

Audiokniha Život v Otcovej láske, je vzácnym zhrnutím duchovného dedičstva manželov Hoxarovcov, ich životných skúseností a cesty poznávania Božieho otcovského srdca.

Je to súhrn všetkých vyučovaní, ktoré účastníci môžu počuť na seminároch Otcovo srdce, spolu s otázkami na reflexiu na konci každej kapitoly. Vďaka týmto praktickým aplikáciám možno audioknihu využiť aj ako príručku na štúdium a osobné zdieľanie v malej skupinke. Poslucháči v nej nájdu témy ako dôležitosť srdca, odpustenie, materinské srdce Boha, falošné útechy, sirotstvo a synovstvo, slabosť, hranice ochutené o príhody zo života autorov podané s typickým hoxarovským humorom. V audioknihe tiež nájdete svedectvá účastníkov seminárov.

Robert a Vicki de Hoxar sú na ceste do stále hlbšej intimity s Bohom Otcom. Uvedomili si, že v ranej Cirkvi byť kresťanom znamenalo veľmi silnú skúsenosť, ktorá premieňala životy, a oni chceli zažiť niečo rovnako silné. Robert túžil porozumieť pravde, ktorá by ho oslobodila od obáv, Vicki zas po prežívaní radosti. Obaja našli to, čo hľadali, v láske Otca. Stali sa tak zrelými kresťanmi a zároveň Božími deťmi. Ich vzťahy premenila Božia láska. Pred tým, ako začali chodiť na Slovensko, vyučovali o Otcovej láske na seminároch vo viacerých krajinách. V súčasnosti trávia na Slovensku päť mesiacov z roka, pretože veria, že tento národ je premieňaný Otcovou láskou prúdiacou skrze Cirkev. Žijú vo Veľkej Británii neďaleko Liverpoolu. Sú manželmi už 44 rokov, majú tri dcéry a štyri vnúčatá.

Prezeráte si: Život v Otcovej láske 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!