Charlieho malé tajomstvá

Charlieho malé tajomstvá sú o dospievaní. Charlieho listy sú oveľa intímnejšie ako denník, sú smutné aj veselé, tragické aj komické. Nevieme, kde žije, nevieme, komu píše, vieme však o svete, o ktorom píše.

Charlieho malé tajomstvá
EAN N/A Žáner Štítok

11,49 

11,49  s DPH
Audiokniha Charlieho malé tajomstvá - Stephen Chbosky

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Dĺžka nahrávky

6:40

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Charlieho malé tajomstvá sú o dospievaní. Charlieho listy sú oveľa intímnejšie ako denník, sú smutné aj veselé, tragické aj komické. Nevieme, kde žije, nevieme, komu píše, vieme však o svete, o ktorom píše. Snaží sa žiť svoj život najlepšie, ako vie, no zároveň uteká pred jeho nástrahami a dostáva sa do sveta prvých rande, rodinných drám a nových priateľov. Sveta sexu, drog a kultovej Rocky Horror Picture Show, sveta, v ktorom je potrebná len úžasná pieseň na úžasnej ceste k nekonečnosti.

"Hoci je kniha miestami veľmi znepokojujúca, v konečnom dôsledku je povznášajúca a radostná.“
- The Guardian

"Príbeh o dospievaní v tradícii Kto chytá v žite. Dojímavé úvahy o živote, láske a priateľstve sú často inšpiratívne a vždy krásne napísané."
- USA Today

"Charlie je taký dobrý a nevinný človek, že sa čudujete ako mohol vzísť z predstavivosti obyčajného dospelého autora… V celej knihe znova a znova ukazuje čistú múdrosť, o ktorej všetci radi čítame a sme jej svedkami...V tejto kultúre, kde je dospievanie škaredé slovo, dúfam, že sa tomuto dieťaťu nikdy nič zlé nestane."
- Los Angeles Times

Audiokniha Charlieho malé tajomstvá - Stephen Chbosky
Prezeráte si: Charlieho malé tajomstvá 11,49 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!