Imunita

Výprava do záhadné soustavy, která vás drží naživu

Imunita

16,45 

16,45  s DPH

Ďalšie informácie

Autor

Formát

MP3 na stiahnutie

Interpret

Jazyk

Dĺžka nahrávky

11:52

Průvodce imunitním systémem, který vám změní pohled na vlastní tělo, od autora oblíbeného populárně-vědeckého youtubového kanálu KURZGESAGT – IN A NUTSHELL

Ráno se probudíte a trochu vás šimrá v krku. Bolí vás hlava. Chystáte děti do školy, sebe do práce a maličko brbláte. Mezitím vám ale těsně pod kůží zuří velkolepá bitva. Miliony buněk bojují a umírají za to, abyste si po cestě ze dveří mohli bručet pod vousy.

Každý už slyšel o obranyschopnosti, ale málokdo se vážně pozastaví a zamyslí se: jak imunitní systém vlastně funguje? Složitostí šlape na paty lidskému mozku a patří k nejstarším a nejvýznamnějším složkám života na Zemi. Bez něj by bylo do několika dnů po vás. Philipp Dettmer, tvůrčí síla stojící za jedním z nejpopulárnějších vědeckých kanálů na YouTube, vás ve své knize Imunita vezme na fascinující výpravu po tvrzi lidského těla a všech jejích obranných valech.

S vydatnou pomocí barvitých ilustrací se tu složitý, záhadný a matoucí obor imunologie mění ve strhující dobrodružství odehrávající se v podivuhodné cizí krajině. Imunita představuje zábavný rychlokurz, který vám odkryje taje dost možná té nejdůležitější tělesné soustavy.

K tejto audioknihe je k dispozícii bonusový materiál vo formáte pdf. Nájdete ho tu.

Prezeráte si: Imunita 16,45 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!