Policajná chobotnica

Čestní policajti pod vedením Jula Tvrdého budú opäť postavení pred náročnú úlohu. Nie je ňou iba dokázanie viny kriminálnikom, ale najmä neúprosný boj s policajnou chobotnicou. Kam až siahajú jej chápadlá?

Policajná chobotnica
EAN N/A Žáner Štítok

10,95 

10,95  s DPH
Audiokniha Policajná chobotnica - Peter Šloser

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Séria

Poradie v sérii

03

Dĺžka nahrávky

13:37 hod

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Tretia audiokniha bývalého policajného plukovníka Petra Šlosera nás zavedie do roku 2017, keď sa odohrá vražda bosa jednej z najsilnejších bratislavských zločineckých skupín. Zároveň autor poodhalí ďalšie tajomstvá zo zákulisia policajnej práce.

Čestní policajti pod vedením Jula Tvrdého budú opäť postavení pred náročnú úlohu. Nie je ňou iba dokázanie viny kriminálnikom, ale najmä neúprosný boj s policajnou chobotnicou. Jej úlohou je kryť politikov aj zločincov. Kam až siahajú jej chápadlá? Dokáže pokrivený štátny aparát zničiť život poctivého človeka a vhrnúť ho do väzenia?

Šloser ako jeden zo štyroch policajtov, ktorí stáli pri vzniku NAKA (Národná kriminálna agentúra), pozná odpovede na tieto otázky, pretože so situáciami, aké opisuje, sa reálne stretal. Vďaka jeho knihe máme jedinečnú šancu stať sa účastníkmi príbehu z bezpečia svojho domova.

Audiokniha Policajná chobotnica - Peter Šloser
Prezeráte si: Policajná chobotnica 10,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!