Zoznam hostí

Veselá zábava na ostrove vyústi do nečakanej tragédie… Strhujúci a zamotaný triler v duchu klasiky od Agathy Christie je prepracovaný do najmenších detailov a udrží čitateľa v napätí až do úplného konca. Kto neželal šťastnému páru radostnú budúcnosť? A čo je ešte dôležitejšie, prečo?

Zoznam hostí
EAN N/A Žáner Štítok

14,45 

14,45  s DPH
Audiokniha Zoznam hostí

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

, , , , , ,

Dĺžka nahrávky

10:39

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Veselá zábava na ostrove vyústi do nečakanej tragédie...

“Všetci majú tajomstvo. Všetci majú motív. Jeden hosť neodíde z tejto svadby živý."

Jedného letného dňa sa opustený ostrov pri divom pobreží Írska stane dejiskom veľkolepej udalosti: najbližšia rodina, príbuzní a priatelia sa zídu, aby oslávili svadbu majiteľky časopisu Jules a atraktívneho herca Willa. Všetko je perfektne a do najmenších detailov naplánované a zdá sa, že to bude dych vyrážajúca slávnosť. Drsná príroda, tma, zradné rašeliniská a povesti o dávnych úmrtiach na ostrove naplnia však všetkých prítomných strachom a bázňou. Medzi hosťami čoraz častejšie prepuká závisť, žiarlivosť, nenávisť a dávno pochované nepriateľstvá. A krátko po tom, ako sa začne krájať svadobná torta, vonku pri močarinách objavia telo jedného z účastníkov svadby.

Strhujúci a zamotaný triler v duchu klasiky od Agathy Christie je prepracovaný do najmenších detailov a udrží čitateľa v napätí až do úplného konca. Kto neželal šťastnému páru radostnú budúcnosť? A čo je ešte dôležitejšie, prečo?

 

„Táto kniha sa mi veľmi páčila. Vyvolávala vo mne rovnaké vlny šťastia, aké pociťujem, keď sa pohodlne usadím a začítam sa do Agathy Christie... Viaceré postavy rozprávajú ten istý dej zo svojho uhla pohľadu, nútia vás hádať a vy, samozrejme, hádate zle.“

ALEX MICHAELIDES, autor bestsellera Tichá pacientka

Audiokniha Zoznam hostí
Prezeráte si: Zoznam hostí 14,45 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!