Krvavý mesiac

Harrymu sa rozpadol celý život a jediný únik nachádza v Los Angeles na dne pohárika. Keď ho požiada o pomoc realitný magnát podozrivý z vraždy, rozhodne sa prípad vyriešiť. Harry sa vracia do Nórska a vytvorí tím zo starých známych.

Krvavý mesiac
EAN N/A Žáner Štítok

16,90 

16,90  s DPH
Audiokniha Krvavý mesiac - Přemysl Boublík

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Séria

Poradie v sérii

13

Dĺžka nahrávky

17:36

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Harrymu sa rozpadol celý život a jediný únik nachádza na dne pohárika. Odcestuje do Los Angeles, kde je odhodlaný upiť sa na smrť. Namiesto toho však pomôže staršej filmovej herečke Lucille uniknúť pomste drogového kartelu. Tá mu na oplátku poskytne prístrešie, spoločnosť a oblek na mieru.

Medzitým v Osle je známy realitný magnát podozrivý z vraždy dvoch dievčat. Katrine Brattová sa márne dožaduje spolupráce s Harrym, ktorého jej nadriadení považujú za skrachovaného alkoholika. Podozrivý magnát sám vyhľadá Harryho pomoc a on sa jeho ponuku rozhodne prijať. Ak prípad vyrieši, získa bonus, ktorým splatí Lucillin dlh Mexičanom.

Harry sa vracia do Nórska a vytvorí tím zo starých známych. Osloví priateľa z detstva, ktorý predáva kokaín, skorumpovaného policajta a psychológa chorého na rakovinu. Mexičania mu dali na splatenie dlhu desať dní. Hodiny tikajú a nad Oslom má vyjsť krvavý mesiac.

Audiokniha Krvavý mesiac - Přemysl Boublík
Prezeráte si: Krvavý mesiac 16,90 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!