Kráľovstvo

Jo Nesbø tentoraz prekvapuje a opäť dokazuje svoje majstrovstvo. Hrdinom jeho najnovšieho románu nie je fenomenálny vyšetrovateľ Harry Hole, ale mechanik Roy Opgard. Jeho mladší brat Carl sa po rokoch vracia domov s plánom postaviť luxusný hotel. Z minulosti sa však začnú vynárať šokujúce tajomstvá a v hre sú zrazu nielen doterajšie istoty a pokoj, ale aj ľudské životy.

Kráľovstvo
EAN 5060374031852 Žáner Štítky ,

Od: 12,95 

14,45  s DPH
12,95  s DPH
Audiokniha Kráľovstvo - Jo Nesbo

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Dĺžka nahrávky

16:33 hod

Jazyk

Formát

Audiokniha na CD, MP3 na stiahnutie

Jo Nesbø tentoraz prekvapuje a opäť dokazuje svoje majstrovstvo.

Hrdinom jeho najnovšieho románu nie je fenomenálny vyšetrovateľ Harry Hole, ale mechanik Roy Opgard, ktorý žije na rodinnom statku hlboko v nórskych horách. Jeho mladší brat Carl sa po rokoch vracia domov z Ameriky s plánom postaviť luxusný hotel, ktorý by upadajúcej oblasti opäť vdýchol život. Royova lojalita voči rodine však prechádza skúškou, keď zistí, že za Carlovými veľkolepými plánmi sa skrývajú nenásytnosť a zrada.

Z minulosti sa vynárajú šokujúce tajomstvá a v hre sú zrazu nielen doterajšie istoty a pokoj, ale aj ľudské životy. Z idyly uprostred prírody sa stáva temné miesto a Roy sa musí rozhodnúť, čo všetko je kvôli bratovi a láske k jeho manželke Shannon ochotný obetovať.

Audiokniha Kráľovstvo - Jo Nesbo
Prezeráte si: Kráľovstvo Od: 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!