Uzel

V roce 1988 nastal v kariéře Richarda Krauze významný zlom – z pochůzkáře se stal detektivem. Na oddělení vražd se mladého eléva policejního řemesla ujmou starší kolegové Hanzel a Burger a rozhodnou se z něho vychovat detektiva podle svých představ. Politická situace, soudruzi z ministerstva, „kolegové“ ze Státní bezpečnosti, ale hlavně bezohlednost doby zavedou trojici detektivů do bizarního prostředí mezi ostnaté dráty táhnoucí se po celé státní hranici se západním světem.

Uzel
EAN N/A Žáner Štítok

12,95 

12,95  s DPH
Audiokniha Uzel - Dominik Dán

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Séria

Jazyk

Dĺžka nahrávky

10:15

Formát

MP3 na stiahnutie

V roce 1988 nastal v kariéře Richarda Krauze významný zlom - z pochůzkáře se stal detektivem.

Hned první případ, vražda pracovníka ropné rafinerie, mu dává pořádně zabrat a namísto toho, aby se věnoval ženě Sylvii a malé dceři, zůstává v práci ještě déle než předtím. Možná i proto, že rozehrál velmi riskantní hru s prodavačkou z bufetu Valikou.

Na oddělení vražd se mladého eléva policejního řemesla ujmou starší kolegové Hanzel a Burger a rozhodnou se z něho vychovat detektiva podle svých představ.

Politická situace, soudruzi z ministerstva, „kolegové" ze Státní bezpečnosti, ale hlavně bezohlednost doby zavedou trojici detektivů do bizarního prostředí mezi ostnaté dráty táhnoucí se po celé státní hranici se západním světem.

Tady se odehraje vražda vojenského pilota nadzvukových stíhaček, vražda, která má zničit Krauzovu kariéru hned na počátku.

Před detektivem leží gordický uzel. Neví, jestli najde odvahu ho rozseknout. Zažívá něco, s čím se alespoň jednou za život musí popasovat každý správný muž...

Súvisiace produkty

Audiokniha Uzel - Dominik Dán
Prezeráte si: Uzel 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!