Zlo

Profesor Heretik už tridsaťpäť rokov pôsobí ako súdny znalec. Za ten čas sa ocitol zoči-voči stovkám páchateľov tých najzávažnejších zločinov, najmä vrážd. O zločinoch a ich páchateľoch, ktorí najviac utkveli v znalcovej pamäti, je aj táto audiokniha….

EAN 5060374031159 Žánre , Štítky ,

From 10,95 

Formát: Audiokniha na CD
11,66  s DPH
Formát: MP3 na stiahnutie
10,95  s DPH
Vymazať
Zlo
Audiokniha Zlo - Anton Heretik

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Dĺžka nahrávky

8:06 hod

Jazyk

Formát

Audiokniha na CD, MP3 na stiahnutie

„Za istých okolností sa môže stať vrahom každý z nás,“ hovorí profesor klinickej a forenznej psychológie Anton Heretik.

Práve preto je vražda nielen zločinom, ale aj kultúrnym fenoménom a zlomovou udalosťou v rozprávkach, mýtoch, literárnych dielach i ľudských osudoch. Grécke mýty sú plné vrážd, Shakespearovými drámami sa valia potoky krvi, a to nehovoríme o filmovom priemysle produkujúcom horory a trilery.

Profesor Heretik už tridsaťpäť rokov pôsobí ako súdny znalec. Za ten čas sa ocitol zoči-voči stovkám páchateľov tých najzávažnejších zločinov, najmä vrážd.

Táto skúsenosť ho priviedla k poznaniu, že vrahovia sa navzájom líšia intelektom, osobnosťou a motiváciou. To, čo ich však spája a čo spája ľudí na oboch stranách väzenského múru, je agresivita.

O zločinoch a ich páchateľoch, ktorí najviac utkveli v znalcovej pamäti, je aj táto audiokniha....

Násilie fascinuje, priťahuje nás, vyvoláva silné emócie. Či už je to strach, odpor, radosť, alebo nadšenie, vzrušenie je vždy silné. Ak sme svedkami násilia – na ulici alebo pri sledovaní hororov, detektívok, akčných filmov –, vždy to oslovuje aj našu vlastnú agresivitu. A sprevádza nás to celý život.

„Ľahko zrozumiteľný i pre laickú verejnosť.“ www.citaj.to

„Heretik svojou psychologickou erudovanosťou objektívne poukazuje na fakt, že nič nemusí byť také čiernobiele, ako sa na prvý pohľad zdá.“ litcentrum.sk

Audiokniha Zlo - Anton Heretik
Prezeráte si: Zlo From 10,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!