Uverejnené Vložiť komentár

Miloš Čermák: Lovestory ve výtahu

Miloš Čermák - Lovestory ve výtahu

V Bratislave, 14.10.2013

Lovestory vo výtahu a dalších 77 povídek z fleku je najnovším počinom jedného z najznámejších českých novinárov – Miloše Čermáka. Titul vychádza v týchto dňoch súčasne v knižnej i audioknižnej podobe. Je to Čermákova prvá audiokniha a navyše si ju aj sám nahovoril.

Miloš Čermák napísal okolo dvadsať knižiek, okrem iného rozhovor s Karlom Krylom, alebo román Jak se skáče na špek. Je tiež spoluautorom jedného z najpopulárnejších českých komiksov Hana a Hana.

Okrem písania kníh je známy svojím dlhodobým pôsobením v časopise Reflex či pozíciou šéfkomentátora Lidových novin. V roku 2010 získal prestížne ocenenie Osobnosť roka v ankete Krištáľová Lupa .

Kniha vznikla unikátnym štýlom, formou tzv crowdfundingu. Za stanovených 45 dní prispeli čitatelia viac ako dvojnásobkom čiastky, ktoré Čermák stanovil a tak projekt dostal zelenú. Vydavateľstvo Publixing, ktoré audioknihu vydáva, navyše presvedčilo Čermáka, aby poviedky sám nahovoril čo je stále, relatívne ojedinelá záležitosť.

Pôvodným plánom Miloša Čermáka bolo napísať každý deň jednu krátku poviedku. Niektoré dni vynechal a niektoré poviedky neboli krátke, ale zámer sa podarilo splniť. Všetky boli publikované v deň, kedy vznikli. Z pôvodných 100 poviedok bolo do titulu vybraných najlepších 78. Všetky spája humor a nadhľad nad dnešným svetom.

Audiokniha Miloš Čermák: Lovestory vo výtahu, si môžu čitatelia zakúpiť exkluzívne vo formáte MP3 cez internetové audiokníhkupectví audiolibrix.com, ktorý je jedným z najväčších on-line obchodov s audioknihy a hovoreným slovom v Čechách i na Slovensku.

Informácie poskytol Ivan Sabo, +421 2 2102 8848, ivan.sabo@publixing.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.