Uverejnené Vložiť komentár

Audiokniha s podpisom Dominika Dána či iných autorov? Žiaden problém!

Túžite mať v zbierke audioknihu s podpisom Dominika Dána? Alebo Moniky Šimkovičovej či Rada Ondřejíčka? A čo tak s podpisom interpréta, Paľa Michalku? Žiaden problém!

Na čo sa môžete tešiť?

Balíček audiokníh Dominika Dána - jedna s podpisom autora

Nechali sme pre vás podpísať autormi a interprétmi niekoľko audiokníh, ktoré sme doteraz vydali. Nie mnoho, aby ich nebolo príliš vela, ale dosť na to, aby sme potešili viacerých z vás.

K dispozícii sú podpísané audioknihy Dominika Dána (všetkých 5, čo sme doposiaľ nahrali, z každej niekoľko kusov), Moniky Šimkovičovej (Roden24), Rada Ondřejíčka (Homo ASAPiens) a Miloše Čermáka (Lovestory ve výtahu). Audioknihu Jedz a behaj zase máme s podpisom interpréta, Paľa Michalku.

Ako a kde ich môžete získať?

Obchod s audioknihami - Fantastické veciPodpísané audioknihy zoženiete v Bratislave, v obchode Fantastické veci, ktorý sa nachádza na Krížnej 14 (pozrite si na mape, spoznáte ho podľa nápisu audioknihy priamo na výklade). V ňom bežne nájdete všetky nami vydané audioknihy (takže za návštevu stojí kedykoľvek) a tentokrát tam nájdete aj tie podpísané!

Nechceli sme ich predávať drahšie ako je ich bežná cena, ale zároveň sme chceli predísť špekuláciám typu „jeden človek kúpi všetky podpísané a pre ostatných nič nezostane“, rozhodli sme sa ich predávať v malých balíčkoch.

K dispozícii sú dva typy balíčkov

Balíček audiokníh Dominika Dána obsahuje 4 audioknihy tohto autora pričom práve jedna z nich je podpísaná. To, ktorá je podpísaná, si viete vybrať (pokiaľ je ešte k dispozícii). Balíček je k dispozícii za 40€, teda je ešte o 8€ lacnejší, než keby ste si kúpili 4 Dánove audioknihy samostatne. Samozrejmosťou je pekné balenie, takže je balíček ideálny aj ako darček pre blízkeho.

Druhý balíček audiokníh obsahuje tri audioknihy, pričom dve z nich sú s podpisom autora či interpréta. Podpísaný bude vždy Roden24 a k tomu jedna z audiokníh Lovestory ve výtahu, Jedz a behaj či Homo ASAPiens. Tento balíček môže byť váš už za 30€.

Niečo extra

Audioknižný kútik v obchode Fantastické veciUž samotné balíčky sú mega dobré a stoja za to, takže sa poponáhľajte, aby ste si vybrali ten, ktorý sa vám bude páčiť najviac. Ale aby ste nepovedali, máme pre vás ešte niečo extra.

Keďže obchod Fantastické veci vedie Monika Šimkovičová, autorka bestselleru Roden24, máte možnosť aj ju tam stretnúť. Nie vždy, ale často. A keď ju stretnete, rada vám jej audioknihu nielen podpíše, ale kľudne vám na ňu pridá aj osobné venovanie.

No a keď tam už budete a budete mať chuť na dobrú kávičku, stačí povedať – radi vám jednu uvaria a vychutnať si ju môžete napríklad v príjemnom audio kútiku.

Vravíme, je to mega super. Tak na čo ešte čakáte?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.