Neviditeľný život Addie LaRue

Život, na ktorý si nik nespomenie. Príbeh, na ktorý nikdy nezabudnete. Zúfalá mladá žena uzavrie dohodu s temným božstvom, aby mohla žiť večne, nespútane, presne tak, ako vždy túžila, keď snívala o slobode. Po troch storočiach začína Addie znovu žiť, lenže diabol nikdy nehrá fér, a tak sa bude musieť postaviť následkom svojich minulých rozhodnutí a splatiť staré dlhy.

Neviditeľný život Addie LaRue
EAN N/A Žáner Štítok

14,45 

14,45  s DPH
Audiokniha Neviditeľný život Addie LaRueovej - V. E. Schwab

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Dĺžka nahrávky

17:48

Život, na ktorý si nik nespomenie. Príbeh, na ktorý nikdy nezabudnete.

Francúzsko, rok 1714.

Zúfalá mladá žena uzavrie dohodu s temným božstvom, aby mohla žiť večne, nespútane, presne tak, ako vždy túžila, keď snívala o slobode. Zmluva má však háčik – Addie si nik nezapamätá, v tej chvíli, ako ju ľudia stratia z dohľadu, zabudnú na ňu. Svet so svojími nekonečnými možnosťami sa síce Addie otvoril, no prekliatie ju uväznilo v samote.

Tak sa začína nezvyčajný príbeh Addie LaRueovej, múzy mnohých umelcov, zabudnutej milenky, ktorá sa vytráca s prvými rannými lúčmi. Až pokým jedného dňa nevstúpi po druhý raz do malého antikvariátu na Manhattane, kde pracuje Henry – a ten si ju pamätá.

Po troch storočiach začína Addie znovu žiť, lenže diabol nikdy nehrá fér, a tak sa bude musieť postaviť následkom svojich minulých rozhodnutí a splatiť staré dlhy.

Audiokniha Neviditeľný život Addie LaRueovej - V. E. Schwab
Prezeráte si: Neviditeľný život Addie LaRue 14,45 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!