Stopy dávnej minulosti – Slovensko v praveku

Pútavé rozprávanie historika Pavla Dvořáka o najstarších dejinách Slovenska – od čias neandertálskych ľudí až po dobu bronzovú, v ktorej sa na našom území zrodila nová civilizácia.

Stopy dávnej minulosti - Slovensko v praveku
EAN N/A Žáner Štítok

12,95 

12,95  s DPH
Audiokniha Stopy dávnej minulosti - Slovensko v praveku - Pavel Dvořák

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Séria

Poradie v sérii

01

Dĺžka nahrávky

14:30

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Stopy dávnej minulosti - Slovensko v praveku sú výsledkom práce tridsiatich rokov, počas ktorých Pavel Dvořák o najstaršej histórii napísal desať kníh a nakrútil sto dokumentárnych filmov.

Je to rozprávanie o najstarších dejinách Slovenska - od čias neandertálskych ľudí až po dobu bronzovú, v ktorej sa na našom území zrodila nová civilizácia - a sumár obohatený tým najdôležitejším zistením: všetko sa odohráva v čase a priestore, ale história dokonca v troch časoch. Jeden je čas skutočnej histórie, druhý čas jej objavu a ten tretí je individuálny čas každého z nás, ktorý v nás tiká ako časovaná bomba. Nič nepochopíme, ak túto skutočnosť pustíme zo zreteľa.

Voľné kronikárske rozprávanie o tom, čo kronikár vie, čo ho zaujalo, čo považuje za potrebné vyrozprávať bez pocitu, že je viazaný aj niečím iným ako svojím svedomím a možnosťami (vedomosťami).

Audiokniha Stopy dávnej minulosti - Slovensko v praveku - Pavel Dvořák
Prezeráte si: Stopy dávnej minulosti – Slovensko v praveku 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!