Super jídlo pro superděti

LAHODNÉ A OPRAVDOVÉ JÍDLO PRO DĚTI A CELOU RODINU

S nízkým obsahem cukru a rafinovaných sacharidů

EAN PBXBO-180001 Žáner Tags ,

12,90 24,21  s DPH

Vymazať

Ďalšie informácie

Autor

, ,

Jazyk

Počet stránok

388

Väzba

brožovaná väzba

Mezi lidmi koluje tolik rad ohledně stravování, které si z velké části vzájemně odporují. Pro zaneprázdněné rodiče může být snaha se v nich vyznat dost obtížná.

Lékař a sportovní vědec, prof. Tim Noakes, šéfkuchař a plavec na dlouhé vzdálenosti, Jonno Proudfoot, a dietoložka i specialistka na dětskou výživu, Bridget Surteesová, se prosekali záplavou informací, aby vám poskytli jasné, osvědčené pokyny a jednoduché, lahodné recepty, které můžete podávat celé rodině. Za dobrou cenu a bez velké námahy.

V návaznosti na fenomenální a rekordní úspěch Revoluce v opravdovém jídle se tým za touto knihou rozhodl přehodnotit způsob, jakým živíme naše děti.

Výsledkem je Super jídlo pro superděti.

Kniha, která zpochybňuje řadu hluboko zakořeněných domněnek o stravě a obhajuje stravu pro děti, která je založená na opravdovém jídle. Stravu s nízkým obsahem cukru a rafinovaných sacharidů. Od batolat po teenagery. Jejich rady jsou pevně podloženy kritickým vědeckým výzkumem dětského potravinářského průmysl.

Tim Noakes, Jonno Proudfoot, Bridget Surtees - Super jídlo pro Superděti
Prezeráte si: Super jídlo pro superděti 12,90 24,21  s DPH
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Oslavujeme mesiac audiokníh a máme pre Vás DARČEK!

 

Stačí nám zanechať Váš e-mail a už o pár minút sa môžete s Richardom Krauzom pustiť do vyšetrovania jeho prvého prípadu v audioknihe Uzol od Dominika Dána.

Zakliknutím súhlasu začnete odoberať info o audionovinkách z našej dielne. Svoj súhlas môžete samozrejme kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko "Unsubscribe" v každom zaslanom e-maili. 

 

Zaškrtnutím políčka vyjadrujete

  1. Do e-mailovej schránky, sme Vám poslali potvrdzovací e-mail z adresy info@publixing.com.
  2. Otvorte ho, prečítajte si podmienky a ak s nimi súhlasíte potvrďte.
  3. Následne vám z ďalšieho e-mailu priletí kód na audioknihu UZOL a pravidelné informácie o audionovinkách z našej dielne. Ak nebudete mať záujem, použite odhlasovací odkaz na konci každého e-mailu.

 

Skvelé, ale chýba nám ešte jedna drobnosť.

Ďakujeme!

Tím Publixing

Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!