Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek

Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek
EAN 5060374030008 Žáner Štítky ,

Od: 1,90 

Original price was: 8,99 €.Current price is: 4,99 €. s DPH
1,90  s DPH

Dostupné na objednávku

Miloš Čermák - Lovestory ve výtahu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 g
Rozmery 22 × 15 × 0,5 mm
Interpret

Jazyk

Autor

Dĺžka nahrávky

6:46 hod

Formát

Audiokniha na CD, MP3 na stiahnutie

Jedná se o Čermákovu první audioknihu, kterou si navíc i sám namluvil. Miloš Čermák napsal kolem dvaceti knížek, mimo jiné rozhovor s Karlem Krylem, nebo román Jak se skáče na špek. Je také spoluautorem jednoho z nejpopulárnejších českých komiksů Hana a Hana.

Kromě psaní knih je znám svým dlouhodobým působením v časopise Reflex či pozicí šéfkomentátora Lidových novin. V roce 2010 získal prestižní ocenění Osobnost roku v anketě Křišťálová Lupa.

Kniha vznikla unikátním stylem, formou tzv. crowdfundingu. Za stanovených 45 dnů přispěli čtenáři více než dvojnásobkem částky, které Čermák stanovil a tak projekt dostal zelenou.
Vydavatelství Publixing, které audioknihu vydává, navíc přesvědčilo Čermáka, aby povídky sám namluvil což je stále v Čechách relativně ojedinělé.

Původním plánem Miloše Čermáka bylo napsat každý den jednu krátkou povídku. Některé dny vynechal a některé povídky nebyly krátké, ale záměr se podařilo splnit. Všechny byly publikovány v den, kdy vznikly. Z původních 100 povídek bylo do titulu vybraných nejlepších 78. Všechny spojuje humor, zamyšlení nad současným světem a především nadhled.

Miloš Čermák - Lovestory ve výtahu
Prezeráte si: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek Od: 1,90 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!