Čierny ľad

Detektív Harry Bosch má na Vianoce službu, no k samovražde kolegu z protidrogovej brigády pošlú ľudí z úplne iného oddelenia. Moorovu samovraždu preberá elitné oddelenie lúpeží a vrážd v spolupráci s oddelením vnútornej kontroly, ktoré ho už nejaký čas vyšetrovalo kvôli anonymnému udaniu, že pomáha dílerom novej drogy zvanej „čierny ľad“…

Čierny ľad
EAN 5060374030695 Žáner Štítky ,

Od: 12,49 

13,90  s DPH
12,49  s DPH
Michael Connelly - Čierny ľad - Audiokniha

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

Dĺžka nahrávky

11:57 hod

Séria

Poradie v sérii

02

Formát

Audiokniha na CD, MP3 na stiahnutie

Mŕtvy policajt. Luxusná droga. Smrteľná hra.

Detektív Harry Bosch má na Vianoce službu, no k samovražde kolegu z protidrogovej brigády pošlú ľudí z úplne iného oddelenia. Moorovu samovraždu preberá elitné oddelenie lúpeží a vrážd v spolupráci s oddelením vnútornej kontroly, ktoré ho už nejaký čas vyšetrovalo kvôli anonymnému udaniu, že pomáha dílerom novej drogy zvanej „čierny ľad".

Všetko nasvedčuje tomu, že naozaj išlo o samovraždu, a polícia chce prípad oficiálne uzavrieť. No súdna lekárka a Boschova príležitostná milenka pri pitve zistí, že na mŕtveho pred smrťou niekto zozadu zaútočil. Bosch sa rozhodne prípad prešetriť.

Bravúrny štýl a dokonalá znalosť prostredia, dej plný akcie a napätia, to sú atribúty všetkých Connellyho audiokníh z "Bosch série". Aj Čierny ľad je detektívka, ktorá uspokojí všetkých milovníkov tohto žánru.

"Michael Connelly je vynikajúci."
Washington Post Book World

Michael Connelly - Čierny ľad - Audiokniha
Prezeráte si: Čierny ľad Od: 12,49 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!