Betónová blondína

Harry Bosch bol presvedčený, že pred pár rokmi zabil sériového vraha. Po ďalšej vražde s rovnakým rukopisom však začína pochybovať… Navyše, vdova po zabitom obvinila Harryho Boscha, že Bábikára zabil neozbrojeného a žiada od polície odškodné.

Betónová blondína
EAN 5060374030893 Žáner Štítky ,

Od: 12,49 

Betónová blondína – Formát: Audiokniha na CD
13,90  s DPH
Betónová blondína – Formát: MP3 na stiahnutie
12,49  s DPH
Audiokniha Betónová blondína - Michael Connelly

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

Dĺžka nahrávky

14:57 hod

Séria

Poradie v sérii

03

Formát

Audiokniha na CD, MP3 na stiahnutie

Harry Bosch bol presvedčený, že pred pár rokmi zabil sériového vraha. Po ďalšej vražde s rovnakým rukopisom však začína pochybovať...

Detektív Hieronymus Bosch pred niekoľkými rokmi zastrelil viacnásobného sadistického vraha prostitútok Normana Churcha. Vrah pri zatýkaní siahol pod vankúš a Harry Bosch v úsudku, že tam má zbraň, vystrelil. Bábikár, ako vraha policajti prezývali, však siahol po svojej parochni.

Vdova po zabitom obvinila Harryho Boscha, že Bábikára zabil neozbrojeného a žiada od polície odškodné. Hneď v prvý deň pojednávania sa na políciu dostane list, aké posielal Bábikár, keď ešte žil. Je v ňom morbídna básnička o tom, ako zasa niekoho zavraždil, a návod, kde môže polícia najsť mŕtvolu. Je zaliata v betónových základoch biliardovej herne, ktorá medzičasom vyhorela. Obeť dostane prezývku Betónová blondína.

Keďže Church bol v čase vraždy mŕtvy, obžaloba na súde to použije proti Boschovi ako dôkaz, že nebol vrahom, a Harry sa pustí do ďalšieho hľadania skutočného páchateľa.

"Knihy, ktoré som napísal najrýchlejšie, boli najlepšie recenzované a najlepšie predávané."
Michael Connelly

Audiokniha Betónová blondína - Michael Connelly
Prezeráte si: Betónová blondína Od: 12,49 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!