Umění rychlejšího běhu

Umění rychlejšího běhu představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu.

6,90 9,90  s DPH

EAN PBXBO-170009 Kategórie , ,
Zrušiť výber
Zľava!

Každý běžec vám může říci, že tento sport není jen o tom, jak den za dnem urazit více kilometrů. Běžci mají vášeň, odhodlání a touhu běžet rychleji, déle a dál. Umění rychlejšího běhu nabízí nový přístup k běhu, dosahování cílů a překovávání osobních rekordů.

Ať už jste staří nebo mladí, noví běžci nebo zkušení maratonci, tato příručka změní způsob, jakým běháte a výsledky, kterých dosahujete. Umění rychlejšího běhu se vymaňuje ze stereotypů, odstraňuje pochybnosti a maže vaše vlastní limity tím, že radí nejen co dělat, ale také jak to dělat.

Naučíte se, jak:

  • překonávat překážky, které vám brání v tom, abyste běželi rychleji, pohodlněji a s větším soustředěním;
  • přizpůsobit svůj tréninkový program tak, aby zdůrazňoval vývoj rychlosti, síly a vytrvalosti;
  • přepnout rychlost, dosáhnout další úrovně výkonu a předběhnout konkurenci.

V této jedinečné příručce sdílí bývalý běžec světové třídy Julian Goater své zkušenosti, postřehy a rady pro lepší, efektivnější a rychlejší běh.

Umění rychlejšího běhu ale představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu. Dovolte Julianu Goaterovi, aby vám ukázal nový způsob, jak běhat rychleji, déle a dál.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 420 g
Rozmery 178 × 255 × 15 mm
Autor

,

Jazyk

Počet stránok

194

Väzba

brožovaná väzba

Formát

,

kniha-julian-goater-umeni-rychlejsiho-behu
You're viewing: Umění rychlejšího běhu 6,90 9,90  s DPH
Výber možností
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!