Pomsta je sladká, a.s.

Čo majú spoločné Masajský bojovník, geniálny podnikateľ, polosirota Kevin a rozvedená Jenny? Autor knihy Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol, sa vracia s očarujúcim dobrodružstvom o chamtivosti a pokrytectve, ale aj lekciách o tom, čo je v živote skutočne dôležité. Pripravte sa na typické jonassonovské bizarné postavičky, absurdné situácie a všadeprítomný humor.

Pomsta je sladká, a.s.
EAN 5060374031852-1 Žáner Štítok

10,95 

10,95  s DPH
Audiokniha Pomsta je sladká - Jonas Jonasson

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Dĺžka nahrávky

11:08 hod

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Čo majú spoločné Masajský bojovník, geniálny podnikateľ, polosirota Kevin a rozvedená Jenny?

Autor knihy Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol, sa vracia s očarujúcim dobrodružstvom o chamtivosti a pokrytectve, ale aj lekciách o tom, čo je v živote skutočne dôležité. Pripravte sa na typické jonassonovské bizarné postavičky, absurdné situácie a všadeprítomný humor.

Ako reaguje človek, ktorému skočíme na otlak? Možno v hneve vykladá smetiaky na miesta, kde vám dokonale prekážajú, správa sa drzo a nepriateľsky, možno vám doškrabe auto, nahucká psa na vaše sliepky...

Prieky, zvady a schválnosti sa takmer v rovnakej podobe vyskytujú na celom svete. A presne to sa dá speňažiť! Dôkazom toho je originálny podnikateľský nápad - vznik akciovej spoločnosti Pomsta je sladká.

Začalo sa to úžasne! Už niekoľko dní po prvej vlne reklamnej kampane prišli riaditeľovi firmy Hugovi Hamlinovi desiatky objednávok. Väčšine išlo o číre šialenstvo: traja záujemcovia sa chceli navždy zbaviť svokry, jeden žiadal o pomoc pri dobytí Albánska, ďalší sa túžil pomstiť vlastným démonom.

Jedného dňa však Huga navštívila svojrázna dvojica klientov a jeho život sa od základu zmenil.

Audiokniha Pomsta je sladká - Jonas Jonasson
Prezeráte si: Pomsta je sladká, a.s. 10,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!