Psychológia pre milujúcich rodičov

Tri psychologičky, vedkyne a mamy detailne rozoberajú prvý rok bábätka a venujú sa témam, ktoré sú s týmto obdobím úzko späté. Audiokniha je základným sprievodcom rodičov na ich spoločnej ceste s bábätkom.

Psychológia pre milujúcich rodičov
EAN N/A Žánre , Štítok

16,90 

16,90  s DPH
Audiokniha Psychológia pre milujúcich rodičov - Jana Bašnáková, Eva Vavráková, Jana Zemandl

Ďalšie informácie

Autor

, ,

Interpret

Dĺžka nahrávky

16:41

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Tri psychologičky, vedkyne a mamy detailne rozoberajú prvý rok bábätka. Venujú sa témam, ktoré sú s týmto obdobím úzko späté - vzťahová väzba, temperament, plač a spánok bábätka, jeho emočný aj rozumový vývin. Svoje tvrdenia majú podložené svetovými výskumami, no formulujú ich zrozumiteľne a prívetivo. Zameriavajú sa na praktické témy, ktoré rieši každý rodič - nechať dieťa plakať, alebo ho hneď brať do náručia? Čo robiť, aby dobre spalo? Čo dieťatko stresuje a ako mu pomôcť? Koľko a ako bábätko stimulovať? Čo je najdôležitejšia úloha rodičov počas prvého spoločného roku s bábätkom, aby mu postavili základy pre šťastný život?

"Veríme, že ak sa budeme k našim deťom správať od prvého dňa s rešpektom, bez popierania ich potrieb a emócií, s pridaním pevných hraníc a pozitívnej disciplíny, vyrastú z nich šťastní a zodpovední dospelí. Veríme, že títo malí ľudia, ktorých nadovšetko milujeme, môžu mať krásny život, môžu byť zdraví, veselí a dobrosrdeční. Môžu veriť sami v seba a v iných ľudí. A predovšetkým, žiť svoj život s ľahkosťou a mať radi seba a iných takou láskou, akou boli milovaní a prijímaní, od kedy sú."

Audiokniha Psychológia pre milujúcich rodičov - Jana Bašnáková, Eva Vavráková, Jana Zemandl
Prezeráte si: Psychológia pre milujúcich rodičov 16,90 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!