Sila rozumu v bláznivej dobe

Sila rozumu v bláznivej dobe ponúka odpovede na množstvo otázok týkajúcich sa kritického myslenia, ale aj hutný súhrn nápadov a stratégií, ako ho využívať v každodennom živote. Vďaka množstvu ukážok, statusov a príkladov zo súčasnej slovenskej spoločnosti môže byť praktickou pomôckou pri jeho výučbe.

Sila rozumu v bláznivej dobe
EAN N/A Žáner Štítok

12,95 

12,95  s DPH
Audiokniha Sila rozumu v bláznivej dobe - Ján Markoš

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

Dĺžka nahrávky

11:08

Formát

MP3 na stiahnutie

Akými trikmi sa dá do slov prepašovať podprahová reklama? Nakoľko sa slovník Zomri odlišuje od slovníka Mariana Kotlebu? Čo je deepfake? Ako rozoznať logicky chybný argument? Prečo ignorujeme pravdivé fakty? Akými najčastejšími trikmi sa manipulujú grafy? Ako často skontroluje priemerný tínedžer svoj mobil a ako využívajú marketingoví špecialisti evolučné nedokonalosti ľudskej mysle?

Ďalším príspevkom Denníka N k rozvoju kritického myslenia je audiokniha šachového veľmajstra Jána Markoša.

Sila rozumu v bláznivej dobe na viac ako dvestopäťdesiatich stranách ponúka odpovede na množstvo otázok týkajúcich sa kritického myslenia, ale aj hutný súhrn nápadov a stratégií, ako ho využívať v každodennom živote. Vďaka množstvu ukážok, statusov a príkladov zo súčasnej slovenskej spoločnosti môže byť praktickou pomôckou pri jeho výučbe.

Ján Markoš je vzdelaním filozof a teológ a profesiou šachový veľmajster. Vďaka jeho širokému záberu a schopnosti ísť do hĺbky nájdete v audioknihe podnetné exkurzy do oblastí vedy, náboženstva aj umenia.

Prílohu k audioknihe si môžete stiahnuť tu.

Audiokniha Sila rozumu v bláznivej dobe - Ján Markoš
Prezeráte si: Sila rozumu v bláznivej dobe 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!