Najbohatší muž v Babylone

Oslavovaný bestseller, vyhlasovaný za súčasnú klasiku, ponúka pochopenie – a tiež riešenie – vašich osobných finančných problémov, ktoré vás bude viesť celým životom. Audiokniha obsahuje tajomstvá ako peniaze získať, ako si ich udržať a ako zariadiť, aby zarábali ďalšie peniaze.

Najbohatší muž v Babylone
EAN N/A Žánre , Štítok

10,95 

10,95  s DPH
Audiokniha najbohatší muž v Babylone - George S. Clason

Ďalšie informácie

Autor

Jazyk

Interpret

Dĺžka nahrávky

4:43

Formát

MP3 na stiahnutie

Táto nadčasová klasika, ktorú zbožňujú milióny ľudí, obsahuje kľúč ku všetkému, po čom túžite a ku všetkému, čo chcete dosiahnuť. Odhaľuje tajomstvo, ako dosiahnuť osobný blahobyt.

TAJOMSTVÁ ÚSPECHU STARÝCH NÁRODOV – ISTÁ CESTA K ŠŤASTIU A PROSPERITE

Nespočetnému množstvu čitateľov už pomohli slávne „babylonské podobenstvá“, ktoré sú oslavované ako najväčšie zo všetkých inšpiratívnych prác na tému sporenia, finančného plánovania a osobného blahobytu. Jazykom rovnako jednoduchým ako je v Biblii vás tieto fascinujúce a poučné príbehy zavedú na bezpečnú cestu k prosperite a radostiam, ktoré k nej patria. Oslavovaný bestseller, vyhlasovaný za súčasnú klasiku, ponúka pochopenie – a tiež riešenie – vašich osobných finančných problémov, ktoré vás bude viesť celým životom. Audiokniha obsahuje tajomstvá ako peniaze získať, ako si ich udržať a ako zariadiť, aby zarábali ďalšie peniaze.

Audiokniha najbohatší muž v Babylone - George S. Clason
Prezeráte si: Najbohatší muž v Babylone 10,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!