Nevinným sa neodpúšťa

Zvládnuť výstrelky roztopašných kamarátov si vyžaduje riadnu dávku trpezlivosti, dokonca sa môže stať, že svojimi hlúpymi nápadmi doženú až k samovražde. Niektorým kamarátom sa odpúšťa ťažko. A nevinným sa nedá odpustiť vôbec.

Nevinným sa neodpúšťa
EAN 5060374032194 Žáner Štítok

12,95 

12,95  s DPH
Audiokniha Nevinným sa neodpúšťa - Dominik Dán

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Dĺžka nahrávky

10:42 hod

Séria

Poradie v sérii

19

Jazyk

Formát

MP3 na stiahnutie

Každý normálny človek má aspoň jedného kamaráta či kamarátku. Niekedy sa z nich stanú manželia, niekedy manželky, občas ostanú kamaráti kamarátmi.

Hovorí sa, že čím ich je viac, tým je život ľahší, no nie vždy je to tak - často idú riadne na nervy.

Zvládnuť výstrelky roztopašných kamarátov si vyžaduje riadnu dávku trpezlivosti, dokonca sa môže stať, že svojimi hlúpymi nápadmi doženú až k samovražde. Potom už iba rozpačito stoja nad hrobom, nechápavo krútia hlavami a stále dookola si kladú otázku: Kto za to môže? Nikto nechce byť vinníkom, nikto nechce niesť zodpovednosť za smrť kamaráta, nikto nechce cítiť vinu, ale nie každému sa to podarí.

Životné cesty sa občas tak nečakane skrížia, osudy ľudí tak neuveriteľne prepletú a skomplikujú, že sa aj z obyčajnej náhody môže stať prípad. Napokon musia prísť detektívi Krauz a Chosé a pomôcť pri hľadaní pravdy. Nájsť ju môžu, to dokážu, ale zbaviť niekoho viny – na to právo nemajú.

Niektorým kamarátom sa odpúšťa ťažko a nevinným sa nedá odpustiť vôbec.

Audiokniha Nevinným sa neodpúšťa - Dominik Dán
Prezeráte si: Nevinným sa neodpúšťa 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!