Mačacia stopa

Z hlbín minulosti opäť vypláva Hilda Wolfová, psychologička s kamennou tvárou a prísne racionálnym myslením. Detektívi z oddelenia vrážd musia zaloviť v pamäti a urobiť všetko preto, aby záhadu vyriešili, inak si bremeno minulosti ponesú so sebou ďalšie roky.

Mačacia stopa
EAN N/A Žáner Štítok

12,95 

12,95  s DPH
Audiokniha Mačacia stopa - Dominik Dán

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Séria

Poradie v sérii

33

Formát

MP3 na stiahnutie

Jazyk

Dĺžka nahrávky

10:45

Detektívi z oddelenia vrážd práve vyriešili vraždu šoféra dodávky známej tabakovej firmy. Radosť z úspešnej akcie zatieňuje hanba, ktorú páchatelia vrhli na celý policajný zbor. Napriek rozpačitým pocitom vládne v kancelárii stoštyridsaťjeden pohodová atmosféra, no len do chvíle, kým šéf oddelenia nepošle Krauza a Chosého vyšetriť vraždu Lívie. Zistenie, že Lívia je v skutočnosti mačka, je prekvapivé, ale spojitosť a súvislosti so starou známou sú doslova desivé.

Z hlbín minulosti opäť vyplávala Hilda Wolfová, psychologička s kamennou tvárou a prísne racionálnym myslením, chladnokrvné monštrum, ktorú Burger s Hanzelom podozrievajú z vrážd mladých chlapcov, zo série ťahajúcej sa ešte z čias socializmu.

A aby toho nebolo dosť, v ten istý deň cestou zo školy unesú trinásťročného syna vysokého štátneho úradníka. Unesú ho iba pár krokov od domu Hildy, čo nikto z detektívov nepovažuje iba za náhodu. Dovtedy prominentná štvrť Zlatý trojuholník sa razom stáva diabolským trojuholníkom, v ktorom miznú chlapci ako na bežiacom páse.

Detektívi z oddelenia vrážd musia zaloviť v pamäti, zalistovať v zaprášených poznámkach, skonfrontovať staré poznatky s novými, musia urobiť všetko preto, aby záhadu vyriešili, inak si bremeno minulosti ponesú so sebou ďalšie roky.

Audiokniha Mačacia stopa - Dominik Dán
Prezeráte si: Mačacia stopa 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!