Tým vrchom ste vy

Zdolanie vlastného vrchu si vyžaduje pustiť sa do práce na svojom ja – odhaliť svoje traumy, posilniť svoju odolnosť a zmeniť svoje fungovanie a prístup. Veď napokon tým vrchom, ktorý stojí pred nami, sme my sami.

Tým vrchom ste vy

12,95 

12,95  s DPH
Audiokniha Tým vrchom ste vy - Brianna Wiest

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

Dĺžka nahrávky

6:46

Formát

MP3 na stiahnutie

Táto audiokniha sa venuje sabotáži vlastného ja.

Prečo sa jej dopúšťame? Kedy sa jej dopúšťame? A ako s ňou nadobro skoncovať? Navzájom si odporujúce potreby v nás vyvolávajú sebasabotujúce správanie. Jeho vinou sa bránime zmene, až kým niet iného východiska. Ak pochopíme svoje najškodlivejšie návyky, upevníme svoju emocionálnu inteligenciu, hlbšie porozumieme tomu, ako funguje náš mozog a telo, odpútame sa od minulosti a priblížime sa k svojmu budúcemu ja, ktoré čo najväčšou možnou mierou napĺňa náš potenciál, dokážeme prekročiť svoj tieň a realizovať maximum svojich možností.

Vrchy odnepamäti slúžia na metaforické vyjadrenie ťažkých až zdanlivo neprekonateľných skúšok či výziev. Zdolanie vlastného vrchu si vyžaduje pustiť sa do práce na svojom ja – odhaliť svoje traumy, posilniť svoju odolnosť a zmeniť svoje fungovanie a prístup. Veď napokon tým vrchom, ktorý stojí pred nami, sme my sami.

Audiokniha Tým vrchom ste vy - Brianna Wiest
Prezeráte si: Tým vrchom ste vy 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!