Rich Roll – Moja cesta k ultra

Rich Roll - Moja cesta k ultra (audiokniha)

[button style=“large rounded red“ link=“https://www.audiolibrix.com/sk/Directory/Book/2916/Audiokniha-Moja-cesta-k-ultra-Rich-Roll?afid=125&afcid=2014″ target=“_blank“ ] kúp audioknihu v digitále[/button] [button style=“large rounded black“ link=“https://www.publixing.com/product/rich-roll-moja-cesta-k-ultra/“ ] kúp knihu[/button] [button style=“large rounded black“ link=“https://www.publixing.com/product/rich-roll-moja-cesta-k-ultra-e-kniha/“ ] kúp e-knihu (epub, mobi, pdf)[/button]

[themify_quote]Keď kontrolujeme myseľ a duša je zajedno s úmyslom, telo je schopné oveľa viac, než si uvedomujeme.
Rich Roll[/themify_quote]

→ Kniha a audiokniha Moja cesta k ultra | → Recenzie | → Hodnotenia | → Informácie o knihe audioknihe

 

Kniha a audiokniha Moja cesta k ultra

↑ Na začiatok

Amazon #1 Bestseller

V októbri 2006, deň pred svojimi štyridsiatymi narodeninami si Rich Roll, priemerný právnik žijúci svoj priemerný život uvedomil, aká budúcnosť ho s najväčšou pravdepodobnosťou čaká.

S viac ako 20 kg nadváhy nebol schopný vyjsť schody vo vlastnom dome bez zastavenia. Bolo mu jasné, že sedavý spôsob života a alkohol ho úplne zničil.

Väčšina z nás by na niečo také prestala okamžite myslieť. Rich spravil presný opak. Zmeniť svoj život veľkým šmahom. Začal inak jesť, prešiel postupnými krokmi na výhradne rastlinnú stravu a zbavil sa prebytočného tuku. Súčasne začal pravidelne športovať.

V priebehu niekoľkých mesiacov sa z typického človeka stredného veku stala vytrvalostné mašina. Keď si jedného rána, po iba trojmesačnom tréningu, išiel Rich zabehať a zistil, že ubehol takmer maratón, pochopil, že by mohol dokázať viac.

Po dvoch rokoch sa dostal medzi najlepších triatlonistov sveta a zdolal dnes už preslávený závod EPIC5 – päť pretekov Ironman v jednom týždni na Havaji. A to bol iba začiatok…

Táto kniha je záznam o jednom z najúžasnejších a najviac inšpirujúcich príbehov osobnej premeny v priebehu krízy stredného veku.
Krátko po svojej obrovskej premene bol Rich vyhlásený za jedného z 25 najzdravších mužov na svete.

Objavuje sa často na televíznych obrazovkách, píše pre magazíny ako Los Angeles Times Sunday Magazine, The Huffington Post, Men’s Health Living, VegNews, Triathlete, Outside, 3/GO Magazine či Men’s Fitness.

Ide o výnimočný portrét človeka, ktorý vďaka svojej pevnej vôli zmenil svoje životné smerovanie a dosiahol až takmer ku hviezdam. Pomáha posunúť hranice našich mentálnych bariér a každého čitateľa doslova „nakopne“. Život s pribúdajúcim vekom iba začína. Rich je toho jasným dôkazom.

Hodnotenia knihy a audioknihy od čitateľov a poslucháčov

↑ Na začiatok

[themify_quote]Když jsem tuto knihu doposlouchala cítila jsem nutkavou potřebu vstát a jít cvičit… Asi by se dala shrnout slovy, nikdy není pozdě začít.. stačí jen chtít a vytrvat… úžasný příběh odhodlanosti a vytvralosti… Co se mi moc líbí, je že nejen vychvaluje veganskou stravu ale i dodává tipy, jak,co a kdy v rámci ní jíst.
Napísala zuzana v recenzii na webe Audiolibrix [themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“]
[/themify_quote]

[themify_quote]Kniha sama o sebe sadne do ruky, je písaná veľmi pekne, pútavo. Je v nej veľa informácií o tom ako funguje telo, prečo je dobre spomaliť aby bol človek rýchlejší. Kniha mi pomohla pochopiť niektoré veci, ktorým som pred rokmi nerozumela.. Je to kniha pre všetkých nie len pre športovcov, je to kniha aj pre gaučových povaľačov. Nájde sa v nej hádam každý 🙂
Napísal katarina v recenzii na webe Martinus [themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“]
[/themify_quote]

[themify_quote]Stereotypná predstava, že po štyrydsiadke ide všetko dolu kopcom, je tu prevrátená naruby. Zmeniť sa môže človek kedykoľvek a dokázať čokoľvek. Teda, takmer. Podstat je tá, že Rich ukazuje, ako sa to dá. Nedáva návod na to ako trénovať a vyhrať, ale ako zmeniť návyky a správanie, ak nám na niečom záleží. Nie každý má šancu dokázať čo on, no s jeho radami a hlavne motivujúcim životom plných prekážok a rázcestí sa môžeme zmeniť každý. A nemusíme byť zrovna hneď každý ironman šampión.
Napísal VC v recenzii na webe Audiolibrix [themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“]
[/themify_quote]

Informácie o knihe a audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Moja cesta k ultra
Autor: Rich Roll
Interprét: Pavol Michalka
Dĺžka: 11 hodín a 23 minút
Rok vydania: 2017

Názov knihy: Moja cesta k ultra
Autor: Rich Roll
Počet strán: 336
Rok vydania: 2015