Pavol Michalka

Pavol MichalkaPavol vyštudoval filozofiu a slovenský jazyk a literatúru na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Svoje moderátorské skúsenosti začal zbierať už ako žiak základnej školy, keď ho prijali do Detskej rozhlasovej dramatickej družiny Slovenského rozhlasu, kde účinkoval v rôznych rozhlasových hrách.

Počas štúdia na vysokej škole začal pracovať v rádiu Koliba (neskôr rádio Okey) ako moderátor spravodajstva. Neskôr ho bolo počuť v správach rádia Expres. Potom prijal ponuku v rádiu Viva, kde moderoval správy a neskôr robil aj šéfa spravodajstva.

Od roku 2008 moderuje v televízii JOJ reláciu Krimi a od roku 2012 ho môžete počuť aj v správach rádia Best FM.

Vo svojom voľnom čase sa rád obklopuje svojou rodinou, ktorá sa skladá z manželky a dvoch detičiek, rád sa stretáva s priateľmi, číta knižky a počúva rozhlasové hry.

→ Vydali sme

Vydali sme

Moja cesta k ultra

Rich Roll bol vo svojich štyridsiatich rokoch priemerný právnik s nadváhou a problémami s alkoholom. Rozhodol sa zmeniť jednu vec. Všetko.

Stvorení pre beh

Stvorení pre beh je veľkolepým dobrodružstvom plným úžasných atletických výkonov, najnovších vedeckých poznatkov a najmä nefalšovanej inšpirácie.

Jedz a behaj

Jedz a behaj, NY Times bestseller, je kniha ultramaratónskej legendy Scotta Jureka plná príbehov o vytrvalosti v krajných situáciach, ktorá namotivuje každého.
Zvoľte si vašu menu
EUR Euro
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!