Uverejnené Vložiť komentár

Nový interpret audiokníh Dominika Dána

Písali ste, volali ste, e-mailovali ste, niektorí ste aj faxovali a nevedeli ste sa dočkať, kedy bude pokračovať séria Denník dobrého detektíva.

Výber interpreta po zosnulom Mariánovi Geišbergovi nebol jednoduchý, to priznávame bez mučenia. Ale hľadali sme, skúšali sme, vyberali sme, zvažovali a znovu vyberali..až sme našli toho pravého!

Áno, je ním Martin Mňahončák a my sa tešíme, že v najbližších dňoch vychádza prvá Dánovka práve v jeho podaní – Nevieš dňa, nevieš hodiny. V najbližších mesiacoch sa ďalej môžete tešiť na audioknihu Venuša zo zátoky, ktorá sa práve nahráva. A ak tradične pred letom vyjde nová kniha Dominik Dána, urobíme všetko preto, aby spolu s ňou vyšla hneď aj audiokniha.

Veríme, že z Martina budete nadšení minimálne tak ako my. Martin je skvelý herec, postavy Dánoviek má dokonale naštudované a nahrávanie s ním je radosť od prvého dňa. Úprimne, pri nahrávaní sme mali až zimomriavky z toho, aký je skvelý 🙂

Viacerí z vás postrehli, že pred pár mesiacmi bol, trochu predčasne, oznámený ako nový interpret Marek Majeský. Marek nakoniec interpretom pre časovú zaneprázdnenosť nie je a audiokniha v jeho podaní sa preto ani nedonahrávala.

Nakoľko nám ide o kontinuitu interpreta pri tejto sérii, je veľmi dôležité predať pomyselné žezlo niekomu, kto sa počas roka dokáže uvoľniť na nahrávanie aspoň troch – štyroch audiokníh.

V každom prípade s Marekom rátame do budúcnosti a veríme, že v dohľadnej dobe sa objaví ako interpret niektorej audioknihy z našej produkcie. Vzhľadom na jeho mnohopočetné aktivity to však nebude séria, ale skôr samostatný titul.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.