Odpracuj si svoje ja

Kniha Odpracuj si svoje ja ponúka čitateľom podporu a nástroje, ktoré im umožnia vymaniť sa z deštruktívnych vzorcov správania a získať vo svojich životoch pevnú pôdu pod nohami. Táto oslava vnútornej sily navždy zmení spôsob, akým pristupujete k duševnému zdraviu a starostlivosti o seba.

Odpracuj si svoje ja
EAN N/A Žánre , Štítok

13,95 

13,95  s DPH
Audiokniha Odpracuj si svoje ja - Nicole Lepera

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

Dĺžka nahrávky

11:03

Formát

MP3 na stiahnutie

Dr. Nicole LePera vo svojej klinickej praxi často narážala na obmedzené možnosti tradičnej psychoterapie. Svojim pacientom – a sebe – však chcela ponúknuť viac, preto vykročila na cestu budovania jednotnej filozofie duševného, fyzického a duchovného zdravia. Dosiahnuté výsledky jej zmenili život, preto sa so svojimi poznatkami začala deliť a čoskoro nato sa zrodila jej internetová identita „Holistická psychologička“. Dnes má tento internetový fenomén viac než tri milióny priaznivcov, ktorých oboznamuje s revolučným prístupom k liečeniu spočívajúcom v ovládnutí svojho ja s cieľom dosiahnuť trvalú zmenu.

Dr. LePera túži s týmto prístupom oboznámiť celý svet. Audiokniha Odpracuj si svoje ja je manifestom samoliečenia a zároveň základnou príručkou, ako dosiahnuť plnohodnotnejší, autentickejší a radostnejší život. Vychádzajúc z najnovších vedeckých výskumov a z rôznych liečebných prístupov nám pomáha pochopiť, do akej miery negatívne zážitky a traumy z detstva, ktoré v nás naďalej žijú, prispievajú k nesprávnemu fungovaniu nášho tela aktivovaním stresovej odpovede, ktorá nás drží v zajatí vzorcov spoluzávislosti, emocionálnej nezrelosti a traumatických väzieb. Pokiaľ týmto škodlivým prejavom správania nevenujeme pozornosť, rýchlo nadobúdajú cyklickú povahu a vyvolávajú v nás pocit nešťastia, nenaplnenia a choroby.

Audiokniha Odpracuj si svoje ja ponúka poslucháčom podporu a nástroje, ktoré im umožnia vymaniť sa z deštruktívnych vzorcov správania a získať vo svojich životoch pevnú pôdu pod nohami. Táto oslava vnútornej sily navždy zmení spôsob, akým pristupujete k duševnému zdraviu a starostlivosti o seba.

 

“Svet potrebuje túto knihu ! Nezáleží na tom kde sa nachádzate na svojej ceste k uzdraveniu, Odpracuj si svoje ja Vám ukáže cestu k pevnejším vzťahom, väčšej radosti a jasnejšej budúcnosti. Nemôžme vždy ovplyvniť čo sa nám v živote deje, ale Nicole nám dáva návod ako reagovať z pozície vnútorného pokoja a uzdravenia."
— Lewis Howes, najpredávanejší autor podľa New York Times

Audiokniha Odpracuj si svoje ja - Nicole Lepera
Prezeráte si: Odpracuj si svoje ja 13,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!