Zákon neviny

Michael Haller čelí vážnemu obvineniu – je podozrivý z vraždy bývalého klienta. Prípad pridelia sudcovi, ktorý nemá Hallera veľmi v láske, keďže sa v minulosti proti jeho rozsudkom úspešne odvolal, a ten ho pošle rovno do väzby.

Zákon neviny
EAN N/A Žáner Štítok

12,49 

12,49  s DPH
Audiokniha Michael Connelly - Zákon neviny

Ďalšie informácie

Autor

Séria

Jazyk

Interpret

Dĺžka nahrávky

12:48

Formát

MP3 na stiahnutie

Obhajca Mickey Haller čelí vážnemu obvineniu - je podozrivý z vraždy bývalého klienta.

Po ceste z oslavy zastaví Hallera policajt a v kufri jeho Lincolnu nájde mŕtve telo Sama Scalesa, Mickeyho bývalého klienta. Prípad pridelia sudcovi, ktorý nemá Hallera veľmi v láske, keďže sa v minulosti proti jeho rozsudkom úspešne odvolal, a ten ho pošle rovno do väzby. Tam musí bojovať o život v prostredí, kde mu hrozí nebezpečenstvo nielen od spoluväzňov a dozorcov - niektorých totiž postavil pred súd -, ale aj od tých, ktorí naňho vraždu narafičili.

Haller sa rozhodne obhajovať sám. Pomáha mu pritom celý jeho tím aj nevlastný brat Harry Bosch. Tentokrát musí nielen využiť všetky svoje schopnosti v súdnej sieni, ale tiež vypátrať skutočných páchateľov a očistiť tak svoje meno.

V roku 2011 stvárnil Mickeyho Hallera na filmovom plátne známy hollywoodsky herec Matthew McCounaghey vo filme Obhajca (The Lincoln Lawyer).

Audiokniha Michael Connelly - Zákon neviny
Prezeráte si: Zákon neviny 12,49 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!