Púštna hviezda

Harry Bosch sa na sklonku kariéry vracia k svojej „bielej veľrybe“ – nedoriešenému prípadu, ktorý ho stále máta. Musí nájsť a potrestať vraha, ktorý pre peniaze vyvraždil rodinu s dvoma deťmi.

Púštna hviezda
EAN N/A Žáner Štítok

12,49 

12,49  s DPH
Audiokniha Púštna hviezda - Michael Connelly

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

,

Jazyk

Dĺžka nahrávky

11:00

Formát

MP3 na stiahnutie

Séria

Harry Bosch sa na sklonku kariéry vracia k svojej „bielej veľrybe"nedoriešenému prípadu, ktorý ho stále máta. Musí nájsť a potrestať vraha, ktorý pre peniaze vyvraždil rodinu s dvoma deťmi. No aby to dosiahol, musí spolu s Renée Ballardovou zachrániť čerstvo obnovené oddelenie neuzavretých prípadov, ktoré stojí a padá na odhalení toho, kto zabil sestru vplyvného mestského politika.

Obe rodiny potrebujú satisfakciu, Bosch to teda nesmie vzdať. Musí byť húževnatý ako „púštna hviezda", kvet, ktorý rastie na hrobe štvorice obetí v Mohavskej púšti a nezabije ho ani sucho, ani horúčavy, ani nočný mráz.

"Čitateľov poteší, že Connelly do svojej ikonickej série stále vnáša rovnakú interzitu a atmosféru." Crimereads

"Napínavé... Oba prípady si vyžadujú hlboké ponory do minulosti. Oba vedú k skvelým akčným scénam. A ako vždy, Connelly ukazuje svoje encyklopedické znalosti o najnovšej forenznej technike..." Publishers Weekly

Audiokniha Púštna hviezda - Michael Connelly
Prezeráte si: Púštna hviezda 12,49 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!