Životom na zelenú

Nezvyčajné memoáre oscarového herca Matthewa McConaugheyho obsahujú pol storočia úvah a životných lekcií, sú nasiaknuté nenúteným šarmom i emóciami.

Životom na zelenú
EAN N/A Žáner Štítok

12,95 

12,95  s DPH
Audiokniha Životom na zelenú - Matthew McConaughey

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Jazyk

Dĺžka nahrávky

8:44

Formát

MP3 na stiahnutie

Búrlivé príbehy, logika štvanca a drsné životné lekcie: To všetko je Životom na zelenú.

Nezvyčajné memoáre oscarového herca Matthewa McConaugheyho obsahujú pol storočia úvah a životných lekcií, sú nasiaknuté nenúteným šarmom i emóciami a oslavujú myšlienku, že to, čo nás napĺňa, je cesta a nie cieľová destinácia.

V tejto audioknihe sa snúbia zábavný životopis, príjemný dobrodružný román, veselé príhody zo života, filozofická príručka propagujúca lásku a rodinu s neprikrášleným opisom duchovného a osobného obrodenia. Ako hovorí sám autor, je to audiokniha o tom, ako vo svete, ktorý nám zvyčajne hovorí nie, získať viac „áno“ a o tom, ako rozoznať, kedy by mohlo byť „nie“ vlastne preoblečeným „áno“. Je to audiokniha o chytaní zelených na semafore života s vedomím, že všetky oranžové a červené sa nakoniec taktiež zmenia na zelenú. Je to ľúbostný list životu.

„Úžasné memoáre... Životom na zelenú je kniha, ktorú mohol napísať iba Matthew McConaughey.“ - The Times Magazine (UK)

 

„Osobný príbeh Matthewa McConaugheyho je nespochybniteľne zaujímavejší než ktorákoľvek postava, ktorú stvárnil na striebornom plátne za posledné dekády.“ - USA Today

 

„Životom na zelenú je kniha napísaná s veľkou intenzitou a jedinečným spôsobom, akým je aj jeho autor. Prečítajte si ju a spoznajte všetky skúsenosti z dobrodružstiev zo zákulisia a dajte sa na vlastnú zelenú vlnu.“ - Shaka Smart, head coach, men’s basketball, The University of Texas at Austin

| Autor fotografie na obálke: Miller Mobley |

Audiokniha Životom na zelenú - Matthew McConaughey
Prezeráte si: Životom na zelenú 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!