Stopy dávnej minulosti 10 (MP3 download)

Daniela Dvořáková na základe osobnej korešpondencie a literárnej pozostalosti manžela Pavla Dvořáka napísala strhujúcu biografiu, ktorá zachytáva život a prácu Pavla Dvořáka počas tridsiatich štyroch rokov, ktoré strávila po jeho boku. Ku každej kapitole sú zaradené texty Pavla Dvořáka, ktoré vznikali v tom období, o ktorom konkrétna kapitola pojednáva.

EAN 5060374030947 Žáner Formát

13,00  s DPH

Ďalšie informácie

Autor

,

Interpret

,

Jazyk

Dĺžka nahrávky

8:31 hod

Séria

Poradie v sérii

10

Záverečný zväzok knižného cyklu Pavla Dvořáka Stopy dávnej minulosti autor už nestihol napísať, nečakane zomrel v decembri 2018.

Jeho manželka, historička Daniela Dvořáková sa podujala zavŕšiť knižnú sériu namiesto neho. Na základe osobnej korešpondencie a literárnej pozostalosti manžela napísala strhujúcu biografiu, ktorá zachytáva život a prácu Pavla Dvořáka počas tridsiatich štyroch rokov, ktoré strávila po jeho boku.

Ku každej kapitole sú zaradené texty Pavla Dvořáka, ktoré vznikali v tom období, o ktorom konkrétna kapitola pojednáva. Desiaty zväzok Stôp dávnej minulosti je tak spoločným dielom oboch manželov. Je to intímna výpoveď o láske, manželskom živote, smrti a smútku, a súčasne je to kniha plná histórie, myšlienok a nápadov z tvorby Pavla Dvořáka.

Audioknihu citlivo nahovorili Gabriela Dzúriková a Martin Kaprálik.

Pavel Dvořák túto knihu už nemohol napísať sám a predsa je jej autorom. Je to jeho „nenapísaná“ kniha.

Daniel Dvořáková a Pavel Dvořák - Stopy dávnej minulosti 10 - Audiokniha
Prezeráte si: Stopy dávnej minulosti 10 (MP3 download) 13,00  s DPH
Kúp na Audiolibrix
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!