Kráska a netvor

Krauz a Chosé vyšetrujú vraždu a znásilnenie mladého dievčaťa.

Kráska a netvor
EAN N/A Žáner Štítok

12,95 

12,95  s DPH
Audiokniha Kráska a netvor - Dominik Dán

Ďalšie informácie

Autor

Interpret

Séria

Formát

MP3 na stiahnutie

Dĺžka nahrávky

11:32 hod

Jazyk

Partia vraždárov z Nášho Mesta je po dovolenkách opäť spolu. Šéf sa vrátil do práce opálený, usmiaty a plný energie. Farba mu ostala, no úsmev zamrzol na perách už na druhý deň. Maďarskí kolegovia našli v poli kúsok od štátnej hranice nahé zmasakrované telo mladej dievčiny. Pitva potvrdila, že pred smrťou bola opakovane brutálne znásilnená a vrah ju neľudsky mučil.

O pomoc pri určení totožnosti neznámej mŕtvoly požiadali policajtov zo všetkých okolitých štátov, ale ako naschvál, jedinú poriadnu stopu našli iba Chosé s Krauzom. Pretože každý dobrý skutok musí byť po zásluhe potrestaný, šéf rozhodol, že nový prípad pridelí práve im. Médiá a verejnosť priebeh vyšetrovania pozorne sledujú, pretože s takou hrôzou sa ešte nikto nestretol, dokonca aj na oddelení vrážd je takýto masaker raritou.

Oveľa väčšou než opustené batoľa, ktoré vyliezlo zo škatule od televízora iba tak pohodenej na chodníku a odplazilo sa pod kolesá prechádzajúceho autobusu. Ako tieto dva prípady súvisia a či sa chlapcom z oddelenia vrážd podarí chytiť vraha mladej študentky, zatiaľ nevie nikto…

Audiokniha Kráska a netvor - Dominik Dán
Prezeráte si: Kráska a netvor 12,95 
Hodnotenie 0 z 5
Výber možností

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!