Dominik Dán – Korene zla

Audiokniha Korene zla - Dominik Dán

kúp audioknihu v digitále  kúp audioknihu na CD

Nevyužívam staré spisy, ani raz som ešte nebol v policajnom archíve. Využívam iba svoje spomienky a zápisky – samozrejme, aj spomienky a zápisky mojich kolegov.
Dominik Dán

→ Audiokniha Korene zla | → Hodnotenia | → Informácie o audioknihe

Audiokniha Korene zla

↑ Na začiatok

Vražda na druhom brehu je vyriešená, vrah je zatknutý, oddelenie vrážd si môže na svoje konto pripísať ďalší úspech.

Dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať pokojnou cestou, no ako sa o pár dní ukáže, všetko je iba na chvíľu. Zranenie Viktora Prajsa je oveľa vážnejšie, než predpokladal, Tibor Hakl sa odpratal z mesta, no nie natrvalo, Boss stráca kontrolu nad svojimi ľuďmi.

Krauz zisťuje, že veľký Boss sa neštíti vydierať aj bežných ľudí, začína sa jeho zlatá éra. Chosé dostane od Ivany nôž na krk, Krauz má svojich kamarátov z mladosti plné zuby.

A do tohto chaosu príde vražda, jedna z prvých v podsvetí. Hrozia však ďalšie. Už sa nevraždí na druhom brehu, už sa vraždí na našom. Celé oddelenie vrážd sa mobilizuje a ide do boja s podsvetím, s ich vydieračskými, výpalníckymi, násilníckymi, chorými praktikami a s vraždami, ktorým v deväťdesiatych rokoch nebolo konca-kraja.

Ako sa k nim postaví vtedajšia prokuratúra a súdy ovládané mocným mužom? Netušia.

Hodnotenia audioknihy od poslucháčov

↑ Na začiatok

Odkedy som som si vypočula prvú knihu Dominika Dána, začínam mať pocit, že môj literárny život sa rozdelil na dve časti: čakanie na ďalšiu knihu a “hurá!…už je vonku…” Len škoda, že čas vypočutia knihy prejde oveľa rýchlejšie ako spracovanie ďalšej… Aj som už chcela dokúpiť všetky chýbjúce tituly, ktoré ešte nemajú audio formu, ale prísť o prednes v interpretácii pána Geišberga…už by to nebol ten správny zážitok.
Napísala Renáta v recenzii na webe Audiolibrix
Dominik Dán je pro mě těžce návyková droga. Prostě mi sedne. Ačkoliv si učúrávám blahem při prvních slovech nové knihy (zvláště z hrdla Mariána Geišberga), není můj pohled zakalen nekritickým fanatismem. Nejnovější kniha Dominika Dána mě příjemně překvapila vrstvením okolností a situací. Zdánlivě zpočátku nemajících souvislost, ale postupně se skládajících v ucelený obraz takového Našeho mesta, jaké chtěl autor mít před čtenářovým pohledem. A vzhledem k tomu, jak složité a vachrlaté je poskládat a vytvořit ten správný obraz, atmosféru. Nenásilně a plynule umístit všechny charaktery a postavy přesně tam, kam si to vrcholová situace a zápletka žádá, já se skláním. A dávám plný počet.
Napísala Hanka V. v recenzii na webe Audiolibrix
Zase výborné po všech stránkách. I můj manžel propadl Dánovkám. Kamarád je z kriminálky a potvrdil, že takto to chodí. Líbí se mi ta uvěřitelnost i styl psaní. Přednes a občasný hudební doprovod jsou na jedničku. Pro mě je toto lepší než severské detektivky… kam se hrabou 🙂
Napísala Monika v recenzii na webe Audiolibrix

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Korene zla
Autor: Dominik Dán
Interprét: Marián Geišberg
Séria: Denník dobrého detektíva, #24
Dĺžka: 10 hodín a 45 minút
Rok vydania: 2017

Zvoľte si vašu menu
EUR Euro
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!