Endurance

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • kniha-julian-goater-umeni-rychlejsiho-behu

  Umění rychlejšího běhu

  Zľava! 6,90 11,61  s DPH

  Umění rychlejšího běhu představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu.

 • Christopher McDougall - Stvorení pre beh (audiokniha)

  Stvorení pre beh

  Zľava! 7,00  6,30  s DPH

  Audiokniha Stvorení pre beh je veľkolepým dobrodružstvom plným neuveriteľných postáv, úžasných atletických výkonov, najnovších vedeckých poznatkov a najmä nefalšovanej inšpirácie. Na jeho počiatku stojí jednoduchá otázka: Prečo ma bolí noha? Odpoveď sa autor Christopher McDougall vydal hľadať do kmeňa najväčších bežcov na Zemi, aby sa naučil ich tajomstvá. Pritom odhaľuje, že všetko, čo sme si kedy o behaní mysleli, je lož.

 • kniha-rich-roll-moja-cesta-k-ultra

  Moja cesta k ultra

  Zľava! 7,00  6,30  s DPH

  Rich Roll bol vo svojich štyridsiatich rokoch priemerný právnik s nadváhou a problémami s alkoholom. Rozhodol sa zmeniť jednu vec. Všetko.

 • Jedz a behaj

  Jedz a behaj

  Zľava! 4,50 8,10  s DPH

  New York Times bestseller z bežeckého prostredia, Jedz a behaj, je kniha ultramaratónskej legendy Scotta Jureka plná ľudských príbehov o vytrvalosti a závodení v krajných situáciach ktorá namotivuje k aktivite úplne každého. Nezáleží, či človek obúva tenisky pri čítaní po prvýkrát, alebo chce skúsiť posunúť hranice svojich možností o kus ďalej.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky