Vydali sme

Čo sme pre vás už vydali? Všetky nasledujúce knihy a audioknihy už nájdete v kníhkupectvách a online distribúciách. Stačí si len vybrať.

→ Audioknihy | → Knihy

Audioknihy

Mŕtvy na pekelnom vrchu

Stein musí spojiť sily s mestským notárom Matejom Barbaričom, aby rozplietol klbko sprisahaní a zločinov, z ktorých mnohé siahajú hlboko do minulosti.

Čierny ľad

K samovražde kolegu z protidrogovej brigády pošlú ľudí z úplne iného oddelenia. Všetko nasvedčuje tomu, že naozaj išlo o samovraždu, no Bosch sa rozhodne prípad prešetriť…

Temná ozvena

Keď Harry Bosch narazí na prípad vraždy svojho spolubojovníka, rýchlo zistí, že sa temnoty z podzemia len tak nezbaví. Bude s ňou musieť bojovať v tuneloch pod svojím rodným mestom aj vo vlastnom živote.

List zo záhrobia

List z dovolenky poteší. Prinesie ale dobré zvesti aj ten zo záhrobia?

Sára

Niekedy ani dômyselný zabezpečovací systém a “všetky” peniaze sveta nedokážu zabrániť vražde.

Cigaretka na dva ťahy

Chlapcom z oddelenia sa dostal na stôl prípad vodiča dodávky – chlapca zastrelili a upálili v aute. Hrozná smrť, desivé zohavenie a ťažký kriminálny zločin.

Čakáte nedočkavo

na vydanie niektorej

z noviniek?

Pomôžeme vám!

Žiješ iba dvakrát

Písal sa rok 1999. Po tvrdej drine detektívov však nečakal zaslúžený odpočinok. Celé sa to začalo tým, že sa bacharom z väznice stratila kolegyňa…

Nehanebné neviniatko

Krauz a Chosé vyšetrujú nový prípad, beštiálnu vraždu študentky, ktorú vrah zaškrtil v jej izbe na poschodí rodičovského domu. Kto ju zneuctil a zavraždil?

Moja cesta k ultra

Rich Roll bol vo svojich štyridsiatich rokoch priemerný právnik s nadváhou a problémami s alkoholom. Rozhodol sa zmeniť jednu vec. Všetko.

Korene zla

Vražda na druhom brehu je vyriešená, dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať pokojnou cestou. No všetko je iba na chvíľu…

Rudý kapitán

Při rekonstrukci hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen hřeb. Vyšetřování však probíhá k nelibosti vyšších míst i církve samé…

Cela číslo 17

Profesor Puskailer je odsúdený za vraždu. Začne písať pamäti ku ktorým sa dostane detektív Krauz a pochopí, že na profesorovom odsúdení nie je niečo v poriadku.

Smrť na druhom brehu

Jar 1994 ‒ na brehu rieky Morava na úrovni 4. kilometrovníka našli dvaja výrastkovia polozahrabanú, polorozpadnutú mŕtvolu muža. A mŕtvy chlap nikomu nechýba…

Mucholapka

Opäť boli prázdniny a ľudia sa tešili na zaslúžený oddych pri vode. Na oddelení vrážd sa však nikto netešil a odniesť dovolenkový lístok šéfovi sa každý bál…

Nežná fatamorgána

Detektívi nájdu na smetisku pohodenú nohu a chýba im nielen vrah, ale aj zvyšok tela. Kým sa rozbehnú po horúcej stope, musia nájsť odpovede na základné otázky.

Jednou nohou v hrobe

Detektívi nájdu na smetisku pohodenú nohu a chýba im nielen vrah, ale aj zvyšok tela. Kým sa rozbehnú po horúcej stope, musia nájsť odpovede na základné otázky.

Mucha

Rok po nežnej revolúcii bolo v Našom Meste založené samostatné oddelenie vrážd, ale vraždilo sa aj dovtedy, aj za socíku, aj v prechodnom období roku 1990.

Krv nie je voda

Žiadne obdobie v Krauzovej praxi nebolo ťažké ako rok 1992. Bezpečnostní analytici tvrdili, že to spôsobila porevolučná amnestia, ktorá presýtila ulice násilím.

Roden 24

Homo Vigilis. Vigilovia. Nový ľudský druh, ktorý ku svojmu životu nepotrebuje spánok. Nepotrebujú oddych a nebývajú na rozdiel od Spiacich ani chorí.

Uzol

Vražda vojenského pilota nadzvukových stíhačiek, vražda, ktorá mala zničiť Krauzovu kariéru už v zárodku. Pred detektívom leží gordický uzol. Nájde odvahu rozseknúť ho?

Stvorení pre beh

Stvorení pre beh je veľkolepým dobrodružstvom plným úžasných atletických výkonov, najnovších vedeckých poznatkov a najmä nefalšovanej inšpirácie.

Spamäti Naum

Naum je o živote tvorivých ľudí, o Bratislave, Moste SNP a Subclube aj o slovenskom vidieku. Spamäti je Autentický portrét autora Michala Hvoreckého.

Homo ASAPiens

Audiokniha o ľuďoch, pre ktorých ASAP prerástlo v symbol vtlačený hlboko do ich životov. O tom, čo všetko dokážu obetovať práci a pocite, že stoja na vrchole sveta.

Jedz a behaj

Jedz a behaj, NY Times bestseller, je kniha ultramaratónskej legendy Scotta Jureka plná príbehov o vytrvalosti v krajných situáciach, ktorá namotivuje každého.

Popol všetkých zarovná

Krauz a Fischer sa pri vyšetrovaní smrti mafiána dostanú k magnetofónovej páske, na ktorej sa dohaduje s neznámym na únose. Neskôr vybuchne auto policajta…

Básnik

Z Krauza sa stane podozrivý zo spáchania série vrážd mladých dievčat. Pomôcť mu môže iba kolega, ktorý mu aj napriek kontroverzným dôkazom ostane verný. A vrah.

Lovestory ve výtahu

Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku původně vznikala jako blog. Původním plánem Miloše Čermáka bylo napsat každý den jednu krátkou povídku.

Knihy a e-knihy

Caligo

Zem sa stáva neobývateľnou. Ignorantské správanie ľudí ju priviedlo na pokraj existencie. Vigilovia a Spiaci. Podarí sa im spoločne zvrátiť zánik Zeme?

Super jídlo pro superděti

LAHODNÉ A OPRAVDOVÉ JÍDLO PRO DĚTI A CELOU RODINU

Revoluce v opravdovém jídle

Mezi lidmi je rozšířená mylná domněnka o tom, že konzumace tuku je pro člověka špatná… Revoluce v opravdovém jídle se zaměřuje na odhalení této lži.

Umění rychlejšího běhu

Umění rychlejšího běhu představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu.

Veľké tučné prekvapenie

Štúdia, ktorá odhaľuje ako desaťročia manipulatívnej vedy a politiky démonizovali stravu s vysokým obsahom tukov – a pritom to mohla byť naša najzdravšia voľba.

Vigil

Úžasný objav! Jedna pilulka nahradí 9 hodín spánku. Budúcnosť patrí tým, ktorí nepotrebujú spať. Budúcnosť patrí Vigilom.

Moja cesta k ultra

Rich Roll bol vo svojich štyridsiatich rokoch priemerný právnik s nadváhou a problémami s alkoholom. Rozhodol sa zmeniť jednu vec. Všetko.

Jedz a behaj

Jedz a behaj, NY Times bestseller, je kniha ultramaratónskej legendy Scotta Jureka plná príbehov o vytrvalosti v krajných situáciach, ktorá namotivuje každého.
Zvoľte si vašu menu
EUR Euro
CZK Czech koruna
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!