Rado Ondřejíček – Homo ASAPiens

Rado Ondřejíček - Homo ASAPiens (audiokniha)

[button style=“large rounded red“ link=“https://www.audiolibrix.com/sk/Directory/Book/980/Audiokniha-Homo-ASAPiens-Rado-Ondrejicek?afid=125&afcid=2014″ target=“_blank“ ] kúp audioknihu v digitále[/button] [button style=“large rounded blue“ link=“https://www.publixing.com/product/rado-ondrejicek-homo-asapiens-mp3-cd-audiokniha/“ target=“_blank“ ] kúp audioknihu na CD[/button]

[themify_quote]Kniha, keď už je napísaná, sa nepýta, či autor písal po večeroch, alebo si na ňu zobral voľno. Rado Ondřejíček[/themify_quote]

→ Audiokniha Homo ASAPiens | → Recenzie | → Hodnotenia | → Informácie o audioknihe

Audiokniha Homo ASAPiens

↑ Na začiatok
Kniha o ľuďoch, pre ktorých ASAP z bežnej kancelárskej skratky prerástlo v symbol vtlačený hlboko do ich životov. O tom, čo všetko dokážu obetovať práci, o ich hľadaní a nenachádzaní, o úspechu, frustrácii, zodpovednosti, zmysle pre povinnosť a pocite, že stoja na vrchole sveta.

Odohráva sa v prostredí anonymného marketingového oddelenia, ale nie je to kniha o reklame ani o marketingu. Je príbehom jedného z radových zamestnancov, autentickým pohľadom do mikrosveta ľudí dobrovoľne uzavretých v kolotoči, kde je každý každému klientom a partnerom zároveň.

Príbeh Jakuba sa odohráva na anonymnom marketingovom oddelení veľkej korporácie, no napriek tomu ani zďaleka nie je len príbehom o reklame a marketingu. Je príbehom každého z nás, komu práca usmerňuje a podmieňuje každodenný život. Napriek frustrácii nemáme silu niečo zmeniť. Je Jakub jeden z nás, alebo svetlá výnimka?

Recenzie audioknihy Homo ASAPiens

↑ Na začiatok

[themify_quote]Kdo má rád skutečné příběhy, které píše sám život, tomu mohu tuto audioknihu jen doporučit. Kniha v soubě totiž neskrývá pouze příběh, ale pozorný posluchač si z ní vezme i velké poučení a sice, že zdraví máme jen jedno a že si svůj život řídíme sami. A pokud si myslíme že ne, zatím jsme nedosplěli k vrcholu poznání sebe sama.
Martin Macek – Rado Ondřejíček – Homo ASAPiens (recenze)[/themify_quote]

Hodnotenia audioknihy od poslucháčov

↑ Na začiatok

[themify_quote]Osobne som ku slovenskej knihe pristupoval s nedôverou. Po počutí som bol rád, že som si ju kúpil. Počas deja som zistil, že hlavná postava pracovala po zmene práce v oblasti, ktorej som jeden čas pracoval aj ja. Preto mi bolo blízke prostredie a presne som vedel, čo má autor na mysli a kam mieri. Mám rád a oceňujem, keď autor dokáže sprostredkovať atmosféru. Jemu sa to podarilo. Navyše kvalitná interpretácia navodzuje dojem, že počúvame zážitky priamo z prvej ruky. Podľa môjho názoru kniha zaujme každého kto robí v modernom office alebo ľudí, ktorí majú radi moderné príbehy z pracovného prostredia, kde sa súperí o moc a prémie na malom kancelárskom priestore. Prírodu a históriu tu nečakajte.
Napísal Vlado v recenzii na webe Audiolibrix [themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“]
[/themify_quote]

[themify_quote]Vynikajuco nahovorena audio kniha co robi dej este zaujimavejsi. Vynikajuco a vptipne zvladnuty pribeh, zenske hlasy a pod. Samotny pribeh je poctive zrkadlo pre nas z korporatneho sveta. A ziada nas aby sme sa zamysleli a zastavili. Zmenili si rebricek priorit, co sa autorovi urcite dari. Pribeh je obcas lahko predvidatelny, uz citatel(posluchac) caka stastny koniec a zrazu zmena, a to pokracuje a postupne graduje az do konca knihy.
Napísal Laco v recenzii na webe Audiolibrix [themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“]
[/themify_quote]

[themify_quote]Tato kniha je nadhernym pribehem o tom, ze vsichni jsme nahraditelni a ze kazdy z nas ma svou Achylovu patu. Ze zijeme ve svete cisel, cilu, targetu a zavazku. A take o panicke hruze z toho, ze bychom selhali. Pred sefem, pred kolegy, pred svetem a zejmena sami pred sebou. Az jednou prijde den, kdy nas cele toto nase videni sveta dobehne a nejaka vyssi moc rekne dost. Vrele doporucuji vsem zamestnanym manazerum, kteri pomeruji hodbotu vlastni rodiny prizmatem meritek firemnich cilu a ocekavani svych sefu. Sam jsem si mnoho veci uvedomil. Moc uzitecne poslouchani.
Napísal Pavel v recenzii na webe Audiolibrix [themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“][themify_icon icon=“fa-star“ icon_color=“#ffcc00″ style=“small“]
[/themify_quote]

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Homo ASAPiens
Autor: Rado Ondřejíček
Interprét: Mário Zeumer
Dĺžka: 9 hodín a 46 minút
Rok vydania: 2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.